Čo na herpes na pere?

bevab
3. apr 2017

Ahojte, mam velky herpes na pere. Co na to. ? Ako dlho to tam bude ? Ako dlho budem infekcna ? Dakujeeem.

babyliss
3. apr 2017

Ahoj, daj si b-komplex alebo pyridoxin. A podľa mna je najlepšia propolisova tinktura. Ale pomôžu aj naplaste.

shia
3. apr 2017

mne 100%ne pomaha Zovirax Duo masticka - okamzite vzdy zaberie

maryskas
3. apr 2017

zovirax alebo herpesin...+ ja som davala este cajovnikovy olej

bevab
autor
3. apr 2017

A za aku dlhu dobu zmizlo ?

jana_eyre
3. apr 2017

Za dlho, teraz mam najobrovskejsi za svoj zivot, uz druhy tyzden, nastastie to uz je len chrasta.. (ja mavam pod nosom a kazdy na mna pozera, ci si neutieram nos 😭😅)

Take aktivne mokvajuce to byva tak 4dni..

jana_eyre
3. apr 2017

A za milion herpesov cosom mala v zivote som zistila, ze je uplne jedno, ci si na to nieco davam,alebo nie, mavam ho rovnako dlho.. Ale propolis je fajn, vysusa..

sunny8
3. apr 2017

Este len ked sa zacin robit herpes ze citis take teplo v pere aj ze sa daco zacina vyduvat ci to bude herpes ci nie potierat cesnakom muzovi to zabera ... A ked tak zubnu pastu na uz existujuci herpes trochu to schladi a zmierni svrbenie a neodlupovat chrastu mna osobne to vzdy laka a potom sa mi to hoji aj dva mesiace bo vzdy do toho supem 😞

simca06022011
3. apr 2017

acyclovir stada, top.. herpes ked mam tak to stoji za to.. mne zmizne tak do 4-5 dni. Vycistit napr. propolisovou tinkturou, ta je super na to, natriet acyclovirom.. a Bcko doplnit. Herpes je infekcny, kym ho mas... nedotykat sa ho podla moznosti a

simca06022011
3. apr 2017

@jana_eyre ja zvyknem ako kacica vyzerat :D cela horna pera :D nastastie dlho ho nemam... len ja mam z neho normalne migrenu :D

justinka27
3. apr 2017

...ahoj ja som na herpes vyskusala vsetko, az raz som nasla v lekarni Cannadent je ozaj ucinny a moze sa pouzivat aj na afty...ja pouzivam iba to a som maximalne spokojna☺

iwka678
3. apr 2017

ahoj ja mavam dost casto herpes a stale mam doma zovirax...naozaj uz len ked citis ze ti ide treba to natriet a na druhy den uz nieje...aj teraz ked ho mas pomaha zovirax ale no ked uz vypukol je jedno co na neho das kus to potrva kym zmizne

oliva001
3. apr 2017

u mňa zaberá obyčajný acylpyrín - v začiatkoch. Keď už máš pľuzgier, tak hojenie s mastičkami 7 dní, bez nich týždeň....
treba pretrpieť

5petusik55
3. apr 2017

Herpes je prejav oslabenej imunity, cize treba preliecit hlavne vnutorne. Rozne pripravky na vonkajsie pouzitie sice problem zakryju, ale nevyriesia pricinu 🙂 vyborne su prirodne produkty od FLP. Mam znamu, ktora si takouto liecbou presla

barborec
3. apr 2017

Mne vzdy pomôže tea tree oil v lekarni. Do 3dni uz je chrasticka a je pokoj. 😉

bosoriak
3. apr 2017

tea tree oil, mam za 3 dni po herpese. zabera mi lepsie ako zovirax.

bevab
autor
3. apr 2017

@barborec
@bosoriak a nepali to na to ?

bosoriak
3. apr 2017

@bevab vobec. je to neprijemne na dotyk, ale to je vsetko. trochu to stipe, ale uplne v pohode sa to da vydrzat.

katka1981
3. apr 2017

@bevab, herpesy mam sto rokov, najepsie mi zabera Herpesin, pokial to podchytim v zaciatkoch, ked svrbi a nemam este pluzgier tak si natieram herpesin, idealne kazde 2-3 hodiny a do vecera nemam ani naznak. Pokial to zistim neskor, tak do dvoch dni mam pokoj. Ziadna chrasta, nic. Herpesin je to iste ako Zovirax, len lacnejsi. Nalepsky Compeed su fajn, ked nechcem niekoho nakazit a mozu ich aj tehotne, ale Herpesin ozaj virus zabija aspon ten pluzgier, lebo vyliecit sa to neda. Minule som mala asi vemi oslabenu imunitu tak sa mi na ustach burilo 6 pluzgierov a bolo to na dlhsie ale standardne, rano ked si to najdem do vecera mam pokoj.

jance333
3. apr 2017

manžel tiež používa herpesin a hlavne podľa rady lekárky si dáva väčšiu dávku B-complex. prvý deň-dva (podľa toho, ako skoro ten herpes podchytí) berie 2 tabletky 3x denne, potom ďalšie dni po 1 tabletku 3x denne. herpes sa vylieči oveľa rýchlejšie ako len s mastičkami.

barborec
3. apr 2017

@bevab nie vobec, aj teraz som mala, teda inak sa mi aj rozsiroval dalej teraz natriem a tak 2,3 dni a nemam ani naznak. Inak je to neprijemne, ze? Uz ked citim, ze to ide uz natieram, niekedy sa nevyhodi niekedy ano, co uz...👍

tutu_1
3. apr 2017

Mne veľmi nepomáhali masticky z lekárne, ale co pomohlo vždy, bol cajovnikovy olej a najmä bkomplex kazdy deň ráno a vecer. Za 3dni bol pokoj.

tani00
3. apr 2017

Infekcna nez to praskne s vysusi sa. Tea tree oil, imunoglukan krem, a ak nie si tehu aj Zovirax krem. A jest bkomplex forte.

annie6
3. apr 2017

alpa alebo zubna pasta, do troch dni len chrasta

marus33
3. apr 2017

Oparstop. Už dlhé roky.

tuusfatum
4. apr 2017

Herpes signalizuje problém s imunitou. Je dôležité ju stimulovať. Prečistenie čriev pomocou probiotik, mikrovlaknin a traviacimi enzymami. + vit C...

slavuska30
5. apr 2017

Ja mávam herpesy často a veľké, vyskúšala som hádam všetko,teraz som skončila na Acyklovire tabletkách a na herpes Framykoin masť 5xdenne lebo sa mi zinfikoval. Aktualne s tým bojujem už druhý týždeň. Imunita je úplne preč 😔

adriana997
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zoruska
19. apr 2017

Potriem platkom cesnaku. Postipe, no za den - dva je prec.

bg2014
19. apr 2017

obycajna alpa

nuska
19. apr 2017

Aloe vera. Buď rastlinka ak máš, ale pohodlnejšie je koncentrát. Je to vlastne čistý gel. A vytvorí aj na herpese taký film tak je menej viditeľnejší.