Čo na herpes na perách?

27. aug 2023

Mam strašne bolestivý herpes na hornej pere a strašne to aj pali. Prosím vás co je najlepšie aby to čím skôr zmizlo ? Ďakujem

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alenamihal
27. aug 2023

tiez sa mi urobil ale vnutri na pere brrrrrr ja si davam tea tree olej a aloe vera olej....nasadila som vitB a zinok 70mg na 5 dni...

lucijalucy
27. aug 2023

Žiadne olejčeky a podobne bludy za mňa. Je to vírus, takže treba antivirotikum. Zovirax duo a nasadiť B komplex/forte.

mandzula
27. aug 2023

Mne super zabera Cannadent na potieranie a zvnutra B-komplex a lyzin. Ked nic z toho nemam poruke, tak mentolova zubna pasta.

vkatush
27. aug 2023

Mala som minulý týždeň a lekár mi povedal, že nech zabudnem na všetky mastičky, krémy, hlúposti.

Propolisová tinktúra, dať si na tampón alebo tyčinku do uší a naniesť na herpes. Opakovala som to niekoľkokrát denne. Povedal, že ideálne je aj 2-3x denne si dať aj asi 20 kvapiek (vnútorné použitie), ale to nedávam, keďže mi to pripomína alkohol a to môj žalúdok neznesie.

3 dni a bol preč, a dokonca sa nerozrastol, žiadna veľká chrasta a bolelo/štípalo minimálne.

zuju2
27. aug 2023

Zovirax

miroslava21
27. aug 2023

Potierat cesnakom

micicka
27. aug 2023

Mna nedavno upozornila pani lekarnicka, ze mast alebo potieranie zvonka je len kozmeticka pomoc. Hlavne treba liecit zvnutra, nakolko hepres zanechava negativne stopy vo vnutri. Odporucila B komplex a zinkorot. Ja som zaroven nasadila aj homeo Herpes komplex. Pomohlo.

kacenocka2
27. aug 2023

Propolis👍🏾a ešte alpa mi pomáha na herpes..z vnútra B-komplex

nellyuana
28. aug 2023

Presne ako píšu kocky vyššie. Propolisova tinktúra je na herpes topka 👌

livinka1111
28. aug 2023

Môj manžel veľmi trpí na herpesy na pere a vždy mu pomôže herpes ľadovať - normálne dať ľad priamo na herpes a do troch dní je po ňom.

galioska
28. aug 2023

propolisovu tinturu na kus latky a prikladat casto, za den uschne ale to hojenie 2 tyzdne ci chces ci nie, na konci si kup tie naplaste na to a tu poslednu chrasticku prelepuj

nikus93
28. aug 2023

Dlho som si davala propolis, no nemalo to taky ucinok ako zovirax duo odvtedy len toto hned ako citim ze zacina herpes a do par dni je orec alebo sa ani nerozbehne. Plus samozrejme vitaminy b+zinok