Čo na herpes?

pupetko263
12. jan 2022
Používateľ pupetko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pupetko263.

Ahojte vedeli by ste mi poradiť niečo na herpes aby sa neopakoval nieco na posilnenie imunity čo vám zabralo

marcellka32
12. jan 2022

B komplex

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
moni106
12. jan 2022

@pupetko263 ist na infekcne a na podporu a zabraneniu herpesov predpise isoprinosine.akurat som v decembri riesila tento problem s opakujucimi herpesmi

pupetko263
autor
12. jan 2022
Používateľ pupetko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pupetko263.

@moni106 a ako dlho si ho užívala a koľkokrát denne predpísal ti ho obvodný

sibea1
12. jan 2022

herpes je uzko spojeny s Epstein-Barrovym virusom...spúšta celý rad neurologickych oslabení, poruch a zapalov nervoveho systemu...dlhe roky sa dokaze skryvat v tkanivach...pri oslabeni imunity utoci a herpes je jeden z jeho prejavou...ak chcete posilnit imunitu, treba to riesit zvnutra a existuje specialna bylinna zmes na EBV a tazke kovy, ktore su jeho potravou...napiste

moni106
13. jan 2022

@pupetko263 to len na infekcom predpisuju.ale tam ma poslal obvodny.je to 100 tabletiek.2x denne. Cca 2 mesiace uzivanie.

pupetko263
autor
13. jan 2022
Používateľ pupetko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pupetko263.

@sibea1 čo konkrétne

pupetko263
autor
13. jan 2022
Používateľ pupetko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pupetko263.

@moni106 a pomohlo

moni106
13. jan 2022

@pupetko263 aktualne aj teraz beriem.zatial dobre.ale v minulosti som to brala.7 rokov som nemala problem .teraz sa oslabila imunita tak to znova prepuklo