Čo na chrápanie muža?

2. dec 2019

Potrebujem radu čo robiť s chrápáním ! Muž chrápe odjakživa ale posledně mesiace mi to normálně psychicky škodí pretoze som asi 20x hore za noc a potom nám také nervy že nemôžem ani zaspať.aj dieťa sa na to budi .je sebecky nič s tým nerobí a spat nemá kam ísť .chrápe fakt strašně Bolo by ho pocut aj cez troje dvere .ďakujem

mimus9654
2. dec 2019

To neovplivniš,môj chrápe tiež jak keby mal zato platené 😂😂našťastie mame kuchynský gauč kde spávam ja ☺️

autor
2. dec 2019

@mimus9654 a už ste niečo skusali keď vieš že to neovplyvnim?

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mimus9654
2. dec 2019

Nie ja ho len zobudím až nechrápe potom je chvíľu ticho a znova začne skúšala som všetko nič sa stym robiť nedá Preto spávam v kuchiny a on v izbe

shee11
2. dec 2019

su nejake ustne spreje proti chrapaniu, ako Pssst., ale nemam vyskusane.

marcelik88
2. dec 2019

Ja som si uz na to normalne zvykla. Zvycajne mi pomoze ked zaspim skor ako on a potom to uz nepocujem a nevnimam. Ale existuju kadejake tie stipce na nos proti chrapaniu, predavaju to v lekarni

mimus9654
2. dec 2019

Píšem že nie. Stym sa nedá čo spraviť.

mimus9654
2. dec 2019

@marcelik88 exisťuju ale malo čo zaberie je tam malo percent pravdepodobnosti že to pomáha

kika831
2. dec 2019

Mas 2 moznosti- bud ho presvedcis a zacne to riesit- sprej pssst je celkom fajn, uplne tomu nezabrani ale chrapanie je slabsie, tak isto treba riesit orl vysetrnie, pripadne spankove laboratorium ak sa vyluci zdravotny problem. A druha moznost ze to budes trpiet dalej a budes muza budit- nech je aj on 20x za noc hore. Drzim palce.

loldi2
4. dec 2019

Treba to riešiť cez lekára ak je to v nejakej veľkej miere, ja som v lekárni pokupovala kadečo, čo malo akože pomôcť na chrápanie, ale vôbec to nepomohlo, nezabralo. Čiže ja som to už vzdala. Ale napríklad keď spí na bruchu alebo na boku, tak je to pohoda 🙂

piercy
4. júl 2020

Skúste nálepky na nos... Nasalstrips ... zlepšujú dýchanie hlavne v noci tak môžu pomôcť proti chápaniu

janinamojka
4. júl 2020

Mam vedla seba maleho plysoveho macka co mi dal syn a tym ho mlatim ked chrape... Ked sa preberie tak sa robím ze spím 🤣🤣🤣