Čo na bolesť krížov?

lanka999
21. aug 2024

Co vam najrychlejsie zabralo na prechladene krize? Trva to par dni, je to sice o nieco lepsie ako cez vikend no nie a nie ustupit. Skusam flector naplaste a mastim s voltarenom. Nejake babske recepty?

majlo1234
21. aug 2024

Suche teplo a cas

sisa_s
21. aug 2024

Babske recepty poradia asi ostatni, len pozor na kombinaciu flector a voltaren, nech sa nepredavkujes (rovnaka ucinna latka)

lanka999
autor
21. aug 2024

@majlo1234 suche teplo mi sposobilo este horsie bolesti, takze toto urcite nie

apolka77
21. aug 2024

Záleží čo spôsobilo bolesť ..skús nejaké cviky z jogy na bolesť krížov. Jemné naťahovanie. Mne vždy pomôže.

tundra
21. aug 2024

@lanka999 skus ladvinovy pas nosit4-5 dni

gemerka17
21. aug 2024

@lanka999 ešte z liekov guajacuran a milgamma N.

alenamihal
21. aug 2024

kup si Aflamil..mne rehabitacna lekarka povedala,ze na bolest krizov je najhorsie striedat teple a zimne..poradila mi aflamil a super ...a neake cviky ako macaci chrbat je top alebo mostik a taktiez na kolena ,pokrc sa ,čelo na zem ,ruky vystri na podlahu a zostan tak aspon 2mins..toto ti super pomoze...skus si krize jemne masirovat...aj fyzio by ti pomohol.-

luccija
21. aug 2024

@lanka999 to radšej flector tabletky a ležať.Guajacuran na uvoľnenie je bez predpisu

sisa_s
21. aug 2024

@alenamihal aflamil je na predpis a je to rovnaka kategoria lieciv, ako uz uziva teraz autorka

simca06022011
21. aug 2024

nekombinuj naplaste a krem, aby si sa nepredavkovala = podla mna na bolave krize kremy vobec nefunguju.
Ak ta "urgentne" boli chrbat, naplaste ohrievacie mne velmi pomohli (kapsolka myslim, neboli gelove, ale z materialu ako bol ten textilny leukoplast), flector nemam rada naplaste, nedrzi to na mne vobec :D Ak teple nie, dala by som si normlane protizapalove lieky... dobre su na predpis (flektor, novalgil, aflamil...) ale davaju aj ine volnopredajne.
s cvikmi opatrne, ak nevies preco ta to boli a mas silne bolesti, nejake extremne cviky a natahovacky neodporucam, ked tam su fyzio cvicenia online aj s popismi, napr. rozhybto a pod.

simca06022011
21. aug 2024

@sisa_s ona neuziva liek, lepi si naplast a dava krem

darinkaninka
21. aug 2024

@lanka999 Si si istá, že je to bolesť krížov z prechladnutia? Boli ťa to na oboch stranách rovnako? Lebo kľudne to môže byť zápal močových ciest. Ja som tak mala dva dni bolesti v krížoch, jedla tabletky od bolesti a keďže bolesť neustupovala, bola som dať vyšetriť moč a výsledok bol zápal močových ciest. Bolesť v krížoch taká, že som sa nevedela postaviť zo stoličky. Samozrejme som dostala ATB.

sisa_s
21. aug 2024

@simca06022011 stale je to to iste a hrozi predavkovanie...ma sa uzivat 1 forma, nie krem, gel, naplast aj tabletky rovnakej kategorie

danielahamar
21. aug 2024

Telové sviečky a turmalinovy pas

lanka999
autor
21. aug 2024

dakujem nieco vyskusam 🙂

alenamihal
21. aug 2024

@sisa_s je aj volnopredajny