Čo na akné a zahojenie jazvičiek po akné?

kvetinka_123
27. mar 2019

Ahojte baby....Mám dosť rozšírené akné v oblasti brady líc a krku.. Čo by ste mi vedeli poradiť? Poprípade aj nejaké účinné produkty na zahojenie jazvičiek a vyblednutie flakov po akné. Ďakujem vopred za každú radu.

alenka551
27. mar 2019

@kvetinka_123 mne na akne pomohlo odborne cistenie u kozmeticky a kokosovy olej, ktory som si vecer na tvar natierala... nechcela som velke peniaze vyhodit za produkty, tak som zvolila takuto cestu a uspesne... uz mam tvar o dost krajsiu...

kvetinka_123
autor
27. mar 2019

@alenka551 nebudem mat z toho kokosového oleja príliš mastnú pleť!

svecova
27. mar 2019

@kvetinka_123 kamaratkin syn si dával zinkovu masť od www.kappa-group.eu a veľmi mu to pomáhalo, viem, že bola spokojná.

veroni_21
27. mar 2019

No v prvej rade, akné v okolí brady je spojené zo žalúdkom. Takže v prvej rade by to chcelo prehodnotiť stravu a stravovacie návyky a až potom si patlať tvár chémiou.

mkado
27. mar 2019

Dobry vecer, presne s tymto problemom bojujem. Dala som si vnutornu ocistu, upravila stravu, osetrujem propolisovym kremom a cistim sprejom s obsahom aloe vera a vysledky su porovnatelne

dita101
30. mar 2019

@kvetinka_123 ahoj môžem ti poradiť toto je úplná topka Micro silver plus pôsobí antibakteriálne umývací krém aplikuj n vlhkú pokožku vytvorí sa jemná pena ktorú potom dôkladne oplachnes ideálne pre ošetrenie pokožky postihnutú akné čistenie je jemne napriek tomu dosiahne hlboko do porov pokožku upokojí a regeneruje ju v prípade bližšie info ma kontaktuj ❤️💌

newyourk
1. apr 2019
Používateľ newyourk je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od newyourk.

@kvetinka_123 Ahoj, sestre velmi na akné pomohlo prečistenie tela saponínmi, v podstate detox tela. Súviselo jej to asi s trávením. Ale akné zas nemusí byť ani akné. Ale brala dva mesiace Diamond yacca, kupiš na reparexshop.sk a pomohlo jej to, nezmizlo jej síce všetko akné, ale veľmi sa jej to zlepšilo a pomohlo jej to aj s trávením, bola stále nafúknutá a mala problém so stolicou. Kombinovala to aj so saponínovým krémom Golden ointment, ktorý je na problematickú pokožku, odporučil jej to doktor Sova, ktorý rád poradí z danej firmy. Držím palce🙂😇🍀🌳