Čo mi zmierni škvŕkanie v bruchu?

macuska110
30. jan 2023

Ahojte, viete mi poradiť niečo čo mi zmierni škvŕkanie v bruchu ? Zdravotne som úplne v poriadku, to škvŕkanie mám zo stresu, aj keď teraz už mám kľudné obdobie no je to dosť nepríjemné hlavne v práci, nič nepočuť len moje brucho 😃 ďakujem za rady.

taktotedanie
30. jan 2023

Napit sa vody a zajest si nieco

ctrl
30. jan 2023

@macuska110 môžeš mat aj candidu .

janetinka27
30. jan 2023

@macuska110 ahoj, ja som to mala pred cca 20 rokmi. uz som nemohla chodit ani normalne do skoly, lebo ma to obtazovalo. cim viac som sa toho bala, tym viac mi to robilo. cely den nic a ked som musela byt v tichom priestore, tak to zacalo. je to psychika. proste musis na to kaslat, robi to kazdemu. ked sa to stane, nesmies sa zlaknut. ludia proste vydavaju zvuky, tomu sa zabranit neda. cim viac sa na to budes sustredovat, tym viac ti to bude robit.

amiaja
30. jan 2023

@macuska110 najest sa, mne to pomaha

tomika
30. jan 2023

Mne jedlo nepomáha.Skôr po jedle počuť to hlasné škrkanie v črevách ,

veronika_e
30. jan 2023

To mam aj ja. No mne pomoze ed sa napijem, ale nachvilu. Neviem, ako kolko krat hladna nie som a aj tak je pocut ako mi skvrka v bruchu

simsalabim
30. jan 2023

@macuska110 ak je to uz prilis, sla by som na gastro.

gabika0825
30. jan 2023

Nemáš len príliš rýchle spaľovanie? Ja mávam s týmto tiež problém, spomenula som to aj dr na preventivke a tá mi len povedala že to robí každému človeku, len niekomu nie tak hlasno no myslím si že to je rýchlejším spaľovaním, pokial tá brucho nejak neboli, alebo nemáš nejaké iné problémy tak to vôbec nerieš. Ja mávam tak isto, keď som niekde kde je ticho tak počul len moje brucho a to som sa aj najedla predtým len ja mam rýchly metabolizmus a mne strašne rýchlo trávi, čiže ja aj keď sa ráno naranajkujem a neskôr prídem na nejaké jednanie, alebo niekam kde je ticho, popripade prezentácia nejaká v práci, tak mne na celu miestnosť skvrka v bruchu. Nedá sa to ovplyvniť. Brucho ma neboli len mi rýchlo spaľuje. Ľudia sa má všetci pýtajú či nie som hladná alebo tak 😀 niekedy je mi to až trápne ale zvykla som si už a aj kolegovia niektorí sú zvyknutí. Tak či to nie je aj tvoj prípad 😊