Čo mi pomôže na pískanie v uchu?

13. apr 2021

Ahojte, neviete mi prosím poradiť čo mám robiť? Už od včera večera mi strašne píska v pravom uchu. Skúšal som všetko aj prehltať sliny, napiť sa, zadržať dych, tabletu magnézium, stojku, spal som a nezabralo... Je to dosť nepríjemné a obmedzujúce... 🙏

3petka
13. apr 2021

Ja som to mala asi pred týždňom, zrejme má ofuklo.... 4 dni mi Hučalo v hlave a pískalo najprv v oboch ušiach a potom v jednom. Skús kvapky do uši a napchať vatu....

ukulela
13. apr 2021

Mne začalo intenzívne pískať v jednom uchu. Ešte že som zažila rozumu, volala obvodnému, ten ma poslal hned na ORL a bol to infarkt ucha, keby sa to nerieši do pár hodín, mám nenávratne poškodený sluch. Ak ti píska bez prestania a silno, chod na ORL.

januska172
13. apr 2021

Priateľ mal pískanie v uchu aj mu zaľahlo, išiel na ORL a vybral infúzie a ustúpilo mu to. Ešte má isť na MR. Treba ísť k lekárovi.

luckalukas_1
13. apr 2021

mne piska v uchu lebo mam menierov syndrom.. ked je najhorsie, pustim si pesnicky cez sluchatka a mam pokoj 😉

jaskolka
13. apr 2021

Keď je to silné a intenzívne, hneď na ORL.

autor
13. apr 2021

@3petka kvapky nemám. Musím si ísť kúpiť ale neviem aké sú dobré... Dám si zatiaľ iba tú vatu

autor
13. apr 2021

@jaskolka akože ono sa do dá vydržať není to až také silné ale to mam stále každú sekundu už od včera večera... Netuším že z čoho to môžem mať 😕

staronova
13. apr 2021

Na piskanie v uchu treba co najskor zacat brat infuzie, ci lieky. Inak to moze byt na vzdy

rene007
13. apr 2021

Skús ginkgo biloba najlepšie vo forme čaju

autor
13. apr 2021

@rene007 ďakujem

autor
13. apr 2021

@staronova a čo sú to za infúzie? To mi dá doktor či si to môžem ja sám?

narayan
13. apr 2021

Okamzite na usne!!! Cim skor sa to (tinitus) riesi, tym vacsia sanca, ze ti piskat nezostane do konca zivota. To sa totizto vo vacsine pripadov aj stane. Treba nasadit kortikoidy, pripadne doplnit liecbu s Ginko...pisem z vlastnej skusenosti...

staronova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katulienkax
13. apr 2021

Áno majú pravdu musíš to začať riešiť okamžite k doktorovi, žiadne kvapky a somariny , mne žiaľ už píska 6 rokov už mi niet pomocí

ukulela
13. apr 2021

Bol si u doktora?

autor
15. apr 2021

@katulienkax a zhoršuje sa to vekom a časom?

adrian1933
Odpoveď bola odstránená
Zobraz