Čo mi pomôže, keď mám tvrdú stolicu?

8. feb 2023

Ahojte všetci idem si poradu dneska už tretí deň a nie môžem sa viprazdnit veľmi tvrdú stolicu mám čo si mám dať poraďte ďakujem vopred za odpovede

kjll
8. feb 2023

Piť veľa vody , dať si tabletku na zmäkčenie stolice

autor
8. feb 2023

@kjll poprosim názov tabletky ďakujem

lucka_ke
8. feb 2023

glycerínový čípok z lekárne dať do konečníka, nechať pôsobiť a potom to pôjde ľahšie, upraviť aj stravu pridať viac vlákniny a dodržiavať pitný režim

kjll
8. feb 2023

Napr. Glycerín alebo aj sirupy sú na to . Treba pozrieť čo máte doma

michellemary
8. feb 2023

Veľa tekutín, vlákniny, a vraj veľmi pomáha Cottage cheese.

1angelika
8. feb 2023

teplú vodu na lačno vypiť..alebo aj inokedx počas dňa.

martinp288
8. feb 2023

Šaratica

slavkadud
8. feb 2023

Potraviny s vysokym obsahom vlakniny. Mne pomaha aj ked pravidelne jedavam jogurty napriklad.

katkazocele
8. feb 2023

Mlieko s ovocím 🙂

autor
8. feb 2023

@lucka_ke ďakujem už som sa poradila aj s doktorkou tiež mi odporučila glycerinovy čipok tak dúfam že mi to pomôže 🙏😅

autor
8. feb 2023

@1angelika už som to skúsila žiaľ nepomáha

uhgara
8. feb 2023

mne na toto zakazdym doktor radil dodrziavat riadne pitny rezim, upravit stravu - cize jest viac jogurtov, vlakniny, strukoviny a pomohlo. vyskusaj, ziadne tabletky by som do seba rozhodne nepchala, ja osobne nemusim, ked sa problemy riesia automaticky takto, zakazdym vies vysledky docielit aj inak, zdravsou stravou a vitaminmi ziskanymi z nej.

slavomira236
8. feb 2023

Taky prasok dcerke som davala forlax .na zmakcenie su siriy naor. Laktulosa duphalac

minarova22
8. feb 2023

Za mňa jednoznačne Psyllium, kúpila som v lekárni. Je to vláknina, ktorá sa rozrobi vo vode.
Ide o dlhodobejší prospech. Prvé dva dni som mala pocit, ze mi to skôr spôsobilo zápchu.. Ale potom sa to rozbehlo. Pravidelná stolica, ako ma byt. Veľká spokojnosť.

vitez
8. feb 2023

Skúsiť kazde rano vypit 1sumivy magnezium

elisabethka
8. feb 2023

Slivkova štava, napr. v DM maju

kacka6
8. feb 2023

Minerálna voda Zaječická horká, je to 0.5 l fľaša v takom ružovočervenom obale

mara66
8. feb 2023

@kacka6 tak toto je 100 % pomoc, vždy zaberie.

jujala
10. feb 2023

vela vody a kazde rano alebo vecer /proste na prazdny zaludok/si dat psylium. po 3 dnoch vidiet krasne vysledok. ja mam problem pro 2.porode a bez psylia nejdem z domu, uz to inak ani nebude.

moncacina
10. feb 2023

Mne zaberá tepla voda alebo tepla slivkova stáva vypiť ráno nalačno. A hneď bežím🙂

raja95
Odpoveď bola odstránená
Zobraz