Čo mám s kožou?

oblaacik
30. aug 2023

Ahojte pred par dnami som sem pridala podliatinu na kolene, ktora uz zacala ustupovat. Zacali sa mi podliatiny robit ale na viacerych miestach, dokonca aj na tvari. Urcite som sa tam nebuchla. Dam sem aj fotku. Obcas ma svrbi na roznych miestach na tele, napriklad lytka mam uz uplne rozskrabane, potom su tam take pupienky. Co to moze byt? Mam to par dni. To na tvari sa mi urobilo teraz.

ivette1223
30. aug 2023

@oblaacik myslim ze to moze sposobovat aj nejaky nedostatok vitaminu, alebo nieco horsie. Kazdopadne by som stymto uz isla na vysetrenie a odber krvi.

oblaacik
autor
30. aug 2023

@ivette1223 pred mesiacom a pol som bola na predoperacnych vysetreniach a teda aj krvi a vsetko bolo uplne ok. To sa za ten cas mohlo nieco tak pokazit?

ivette1223
30. aug 2023

@oblaacik tak by som zvazila naozaj chybajuci vitamin, alebo neskriabes sa vnoci az tak ze si spravis tieto flaky?

oblaacik
autor
30. aug 2023

@ivette1223 ako ano niekedy to takto vyzera po skrabani ale toto fakt nie dnes som sa mojej tvare ani nedotkla. Predobedom som to tam este nemala.

elizita
30. aug 2023

@oblaacik najskôr nejaká intolerancia na nejakú potravinu

guudy
31. aug 2023

Ked to svrbi, bude to bud alergicka reakcia alebo potravinova intolerancia. Skoc na kozne, tam nepotrebujes vymenny listok. Ak nepomoze, tak pytat vymenny listok na alergologiu.

guudy
31. aug 2023

@oblaacik vid moj prispevok vyssie. Nerob paniku..