Čo ma mohlo uštipnúť?

kkaajjaaa
13. jún 2019

Dobry den prikladam foto nieco ma ustiplo a neviem co. Je to odlisne ako co mam stipanec od komara. Od komara mam len trochu pupanec a toto je take velmi sfarbene do cervena ako taky flak . Dakujem

klarissa25
13. jún 2019

Kludne to moze byt od komara...

kkaajjaaa
autor
13. jún 2019

@klarissa25 mam par stipancov od komarov ale tie mam take ine nesfarbene a toto je dost vidno ked dam kratke nohavice . Ale som kukala na nete ze mozno aj od vcely alebo osi no neviem . Kazdopadne Dakujem

elisskah
13. jún 2019

A není to jedno? Čože už s tým urobíš, keď sa dozvieš, čo ťa štíplo? Už ťa niekedy poštípala včela alebo osa? Lebo to je riadna bolesť. To by si si určite všimla.

kkaajjaaa
autor
13. jún 2019

@elisskah vsak je to jedno len dufam ze to nieje nejaká iná haved

monca0021
13. jún 2019

Včela alebo osa to podľa mna určite neboli takto nevyzerá štípanec od nich a kľudne môže byt aj tento od komára nevadí že máš inak vyzerajúce no teraz poletuje kadejaka háveď. Máš to jedno natri niečim a nerieš 😀

lubik87
13. jún 2019

@kkaajjaaa daj si na to fenistil 🙂 mohla to byť taká muška alebo ovad máš tam vyhryznute

24mima
13. jún 2019

@kkaajjaaa ak si to mala ako taký pupacik hnisavy je to muška taká keď postipe sa to zapáli a svrbí neskutočne...ja ich mám asi tri zo vcerajsieho oberania ceresni...

kkaajjaaa
autor
13. jún 2019

Jaj ďakujem vám pekne 😀

ipetka
13. jún 2019

@kkaajjaaa u nas doma sme to volali “muška lapka”.. taka mini zelena muska ktora nestipe ale kuse..a takychto flakov som mala milion hlavne pri vode...natri to fenistilom a vybavene.. podla mna to bude ono..

beky1813
14. jún 2019

@kkaajjaaa keby si videla moje stipance od komara, tak by si nestresovala

1natasa1
14. jún 2019

@kkaajjaaa mne to príde ako štipanec, podľa mňa to nič vážne nebude. Skús si to natierať liehom ak sa bojíš, že to máš niečo zapálené alebo vážnejšie. To by ti mohlo pomôcť.

eva8
14. jún 2019

Ak sa ti okolo vytvoria sustredne kruznice , navstiv lekara

zloba73
30. jún 2019

Prosím vás veľmi viete my niekto poradiť čo to je alebo aspom približne ďakujem za akúkoľvek odpoveď

ipetka
1. júl 2019

@zloba73 ja som toto riesila u statsieho syna..naordinovali mi hypermangan na dezinfekciu a udrzovat v suchu..presny nazov si nepamatam ale idealne ist na kozne lebo tieto ranky byvaju bolestive ked sa nozicka spoti

zloba73
1. júl 2019

@ipetka to ma moja maminka na nožičke aj na jednej aj na druhej a veľmi ju to boli tak som vďačná za radu

ipetka
1. júl 2019

@zloba73 myslim ze je podstatne to poriadne vydenzifikovat a mozno niako vysusovat aby sa to stihlo zahojit ci u deti alebo dospelakov..drzim palce 😉