Čo jesť pred preventívnou prehliadkou?

10. dec 2021

Ahojte. V pondelok idem na preventivnu prehliadku. Akurat som varila rizoto s kuracim masom a spenat a vajcom a zemiakmi. Mozem toto jest aj ja? Pripadne co jest pocas vikendu aby mi nevysli skrz stravy horsie vysledky? Samozrejme ze alkohol, sladke a pod., mi je jasne, pytam sa na stravu. Ďakujem za radu.

11miska07
10. dec 2021

To čo si napisala, je v poriadku, treba sa vyvarovat mastnym, vyprazanym, povedala by som aj udeninam a potom ako si sama napisala, alkohol a sladke nie

janetinka27
10. dec 2021

za ten cas uz vela neovplyvnis. ale neboj sa, tak to ma byt, lebo sa maju ukazat tvoje realne hodnoty. aj sladke - ak si zdrava, vysledky to neovplyvni. ak mas zdravotny problem, tak si umelo zlepsis vysledky a mozno nedostanes liecbu, ktoru potrebujes.

dadis
10. dec 2021

Co je na tej strave zle? Ja som sa specialne na preventivku teda nechystala..aj sladke aj alkohol v rozumnej miere mozes...ak je niekto alkoholik, tak nepit 3 dni pred odberom mu nepomoze...

miskamicha
10. dec 2021

Jedz to co zvycajne..aby si nemala skreslene vysledky...ziadne diety ani obmedzovani. To je nieco ako cukrovkar ide na kontrolu k diabetllogovi a 3 dni drzi prisnu dietu... ale v krvi sa mu aj tak ukaze ako sa stravoval posledne 3 mesiace 😉 nemusis to vexer pred prehanat s mastym...to je vsetko

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
akinom0077
10. dec 2021

hlavne nepi alkohol🙂

akinom0077
10. dec 2021

a vikend ti extremne vysledky nezmeni , to je celkovo o dlhodobom stravovani, to ze si 2-3 dni nieco odpories ti extra nepomoze

anjelicek26
10. dec 2021

Treba robit presne to, co robis normalne, toto je rovnake, ako zena pred testom na tehotensku cukrovku tri dni neje nic sladke, aby vysledky boli "dobre"...pritom si tym sama nepomoze, lebo len oddiali alebo znemozni odhalit ochorenie... uplne normalne jedz co obycajne.

horalka1986
10. dec 2021

Nerozumiem. Mas jest to co jedavas bezne. Co sme v skole? Za zle vysledky dostanes zlu znamku? Ved ta preventivka je pre teba, pre tvoje zdravie. 🤷‍♀️

anita1978
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
irusa
10. dec 2021

Veď chces vedieť svoj zdravotný stav...tak netuším o aké opatrenia ti ide