Čo je dobré na depresiu?

mattuliatko30
17. jún 2013

môže mi niekto napísať , čo je dobré na depresiu? aké lieky, resp. skôr na prírodnej báze, resp. nejaké čaje??
(ako zvládať lepšie problémy vo vzťahu , skôr ako by som navštívila dr. )
ďakujem.

kazunomiya
17. jún 2013

No pokial nemas prilis zavazne problemy, mozes skusit lubovnikovy a/alebo oreganovy caj, tak som to riesila ja, ale mne to bohuzial nestacilo. Ludia si chvalia aj Persen, to je bylinkovy pripravok dostupny v lekarni.
Lubovnik preukazatelne funguje ako mierne antidepresivum a oregano zlepsuje naladu. Ale zalezi aj ake mas priznaky, ak je to skor uzkost, na tu existuje mnozstvo byliniek aj zmesi "na nervy". Najlepsie ale bude hladat pomoc z aktualnej situacie kvoli ktorej sa necitis dobre, lebo bylinky ale ani lieky nerobia zazraky.

katia7
17. jún 2013

persen, magnezium a manzelska poradna 😉

palinkovamaminka
17. jún 2013

pravidelny pohyb, zdrava strava, nejake hobby, pripadne psychoterapia 🙂

haslerka27
17. jún 2013

magnezium vyrovnava celkovu rovnovahu v tele.a pripadne dobre je vypadnut nacas niekam,,zmenit prostredie

terezka1947
17. jún 2013

no iba laicky pohlad,resp.rada ...vela aktivit....magnezium,vela lasky a pochopenia od blizkych-ale toto je iba na nejake klasicke depky a nejake tazke zivotne situacie-tak to zvladam ja
ale pokial ma clovek naozaj vazny problem s depresiou,myslim,ze je dobre navstivit lekara

lujza123
17. jún 2013

nejaku dobru dusu ktora bude pocuvat a ktorej sa bude dat vykecat, kazdodenny pobyt v prirode, ...a hulenie v primeranom mnozstve (myslim tym marihuanu)

maaarhulka
17. jún 2013

mne osobne pomohol persen ale neuzivala by som ho dlhsie ako pár dni ...clovek je potom dost ospatý a taký mimo mi to príde...

nikolka2
17. jún 2013

Vitamín B3 ( niacín ) je na nervovu sustavu ,,,vyskusaj ja ho tiez berem 😉

zuzka1008
17. jún 2013

magnezium, mne pomaha 🙂

emuska27
17. jún 2013

mojka...kamilkowy caj 3-5ktar bdenne z medikom alebo aj bez..terz cez horucawy aj wychladeny..ja ho pouziwam uz dawno..odporucam

evickapooh
17. jún 2013

odporucam deprim - prirodny liek na depresiu... prvy ucinky ocakavat po 2 tyzdnoch...je ozaj dobry,persen je skor na ukludnenie..pri nespavosti ,neklud ,nervozita...atd.da sa skombinovat s deprimom...