Čo funguje na rast vlasov?

diaura
1. okt 2022

Baby?,
Vedeli by ste mi poradiť, niečo čo funguje na rast vlasov?, Vlasy mam už 4 roky v tej istej dĺžke, vlasy už ani nezehlim, nefenujem. Maximálne čím sama sebe skodim je že si vlasy farbim tak raz do mesiaca, sem tam raz za dva.
Užívala som nejaké vitamíny (zabudla som nazov) nič.
Biosil nič. Mam doma zinok vraj tiež pomáha no nechcem do seba zbytočne pchať lieky.

Pozerala som recenzie na cesnakový a chininovy šampón a to je 50/50 že funguje.

Jedine co som teraz začala cca pol roka kupovať je obyčajný dixi zihlavovy šampón, ktorý trosku pomáha ale tak ze ozaj to vidím len ja sama na sebe.

werony_n
1. okt 2022

@diaura ja používam šampón a kondicionér od značky Revitalash a vlasy rastu jak divé. Pripadne si skus kúpiť v lekárni aktivátor rastu vlasov.

nika122
1. okt 2022

Ja som videla rozdiely, keď som začala používať šampón Dixi so siedmimi bylinkami. Na ňom sa aj píše že stimuluje rast vlasov. Mne pomohol.

nika_val
1. okt 2022

Každy mame dopredu určenu svoju maximalnu dlžku vlasov samozrejme môžeš skúsiť rôzne produkty na rast vlasov ale nemusia vôbec zabrať 🙂

viestta
2. okt 2022

Keď sa ti konce nelamu ani nie sú nijak poskodene, tak dorástli do maximálnej dĺžky akú máš v génoch a vypadnú. S tým veľa nenarobis.

diaura
autor
2. okt 2022

@werony_n skúsim najprv to sérum.

diaura
autor
2. okt 2022

@viestta ale lámu sa 🙂, ja som mávala dlhe vlasy ale dala som sa ostrihať a od vtedy moje vlasy sú ticho :D :D

viestta
2. okt 2022

@diaura tak potom ošetrovať konce aby sa nevysusovali a nelamali. Gliss kur ma dobre prípravky na konce vlasov, treba vyskúšať, ktorý ti sadne

sunshine_18
2. okt 2022

Ricinovy olej

diana999
2. okt 2022

Použivam domáci šampón zo žihľavy a šalvie a viem ze ho budem používať už navždy.. Pretože to do akej dĺžky mi dokázali nárast vlasy je pre mňa neuveriteľne... Samozrejme mi nenarasti za mesiac, ani dva ani 3.. Ale tiež som mala problém ze som mala veeeeelmi dlhu dobu vlasy rovnakej dĺžky.. A po používaní svojho šampónu skutočne rastu a asi sa aj menej lámu.. Ale čo funguje mne.... Nemusí tebe
🤷🏽‍♀️

leath
6. okt 2022

@diaura Dobrý deň..rozmýšľali ste aj nad prírodnou liečbou? Ak by ste mali záujem, napíšte mi.... Z vlastnej skúsenosti viem, že vyskúšanie aj takejto cesty nie je na zahodenie

vikusska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vikusska
26. okt 2022

@diaura problem s vlasmi mi pomohol vyriesit mz kolagen. po par tyzdnoch uzivania su viditelne velke zmeny. urcite odporucam! https://mzkolagen.sk/products/mz-kolagen-plet-v...