Čo dať namiesto Hylaku?

12. okt 2022

Prosim vas teraz vcypadok hylaku co dat namiesto neho? Jedine on mi pomohol s traviacimi problemami. Dakujem

tinkavvv
12. okt 2022

Da sa objednat z ciech, ak to nie ne akutne ale otazka len preventivne. Inak podla mna len nejake probiotika.

syslik81
12. okt 2022

smecta

evinqua
12. okt 2022

smecta, čierne uhlie, probiotika

lucia_b23
12. okt 2022

Iberogast

lenvam
12. okt 2022

Pivo 🤷‍♀️

autor
12. okt 2022

@tinkavvv z ciech som objednavala doteraz. Avsak uz aj tam jje vypadok

autor
12. okt 2022

@evinqua ja nemam hnacku ani mi neni na zvracanie. Mam skor problem s crevami a jeho pracovanim..pokial neuzivam hylak tak mam velmi spomalene travenie.teraz cakam na vysledky z gastra ale tie budu az tak za 3 tyzdne :/

nikpa
12. okt 2022

@lucia_b23 iberogast sťahujú vo viacerých krajinách z predaja, poškodzuje pečeň. Nerozumiem, že u nás sa stále predáva.

evinqua
13. okt 2022

Ved probiotika. Ak máš problémy na gastro ti určite odporučili co si dávať ak je hylak nedostupny

mamkalentedkova
13. okt 2022

Akékoľvek iné probiotiká ?Hylak nie je jediný liek na svete predsa.Ak je nejake obmedzenie v zložení ,stačí sa opýtať lekárnika v lekárni ,veď od toho tam predsa sú nie ?

crochetano
29. dec 2022

máte ešte niekto tento liek?

andrea78
29. dec 2022

@crochetano vypadok do marca, lekarnicka mi povedala. Povodne mal uz v decembri byt dostupny.

crochetano
29. dec 2022

@andrea78 ďakujem pekne za info 🙏🏻

ivetak11
9. dec 2023

Ahojte , ja som mala črevné problémy a musela som uzivat denno denne hylak posledny vyse rok bol pre mňa veľmi náročný , skusala som všetko možné vrátane Biopron , no nic mi tak nepomáhalo ale konecne som nasla nieco co mi pomaha a to je tzv. “ protrio” - ako jedine probiotikum ma aj protizapalovu latku a robí mi to veľmi dobre ako jedine mi to pomáha preto by som to chcela odporučiť aj Vám aby ste sa netrápili ak sa trápite ako som sa trápila ja 😉