Cítim strašnú slabosť a nervozitu

6. nov 2022

Citim strasnu slabost, nervozitu ale ta slabost a take akoby nervove napatie ma dost unavuje.Ked som bola v obchode mala som mdloby, pocit na odpadnutie a odvtedy pretrvava ta slabost strasna nevladzem nic.Tlak mam dobry 124/73.V hlave som taka akoby zatrpnuta proste neviem to opisat.A obcas ma boli na hrudi ale predpokladam ze to len z chrbtice kedze Ekg mam v poriadku z posledneho vysetrenia.Nemate niekto skusenost?Moze toto narobit psychika?

sima338
6. nov 2022

Podľa mňa psychického pôvodu...

dadus_ka
6. nov 2022

Áno toto je veľmi pravdepodobne psychika

autor
6. nov 2022

@dadus_ka este dodam ze hlava ma boli celkom, dokaze psychika toto narobit?

zuzi0911
6. nov 2022

Psychika ta dokáže narobiť zlobu.....

micusa2222
6. nov 2022

áno, určite psychické problémy...nečakať, až sa to zhorší..skúsiť vyhladať psychológa...zatiaľ...

zara1357
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
6. nov 2022

@zuzi0911 vobec som nevladala ked som sa najedla uz lepsie trochu, ale nebola som hladna ja nechapem akoto ze som bola taka vysilena

dadus_ka
6. nov 2022

Psychika dokáže aj ovela horšie spraviť ako tieto príznaky čo opisujes ty.

vanesa777
6. nov 2022

Ano, moze to byt psychika. Ja som sa v maji zosypala, lebo tetania. Trapila som sa vo vztahu 2 roky, tak ma proste vyplo. 3 dni strasna depka. Energia ziadna. Potom mi liecitel Janko Karolik z BB povedal, ze oblicky si odnasaju taketo vztahove traumy. Poradil mi cajik na mocak a oblicky od Believe, stoji 8 eur. O 3 dni prisla energia. A na to ukludnenie by mohol fungovat CBD olej. Mna ukludnuje, akoby som mala nadhlad, neriesim blbosti. A tiez pijem cajik z lubovnika bodkovaneho. Jedna salka denne na uzkostne az depresivne stavy. Drzim palceky 🙂.

autor
6. nov 2022

@vanesa777 vyskusam dakujem

deni97
7. nov 2022

Moja známa to má a zistili jej tetaniu, pomaha jej na to cbd olej

derdia
7. nov 2022

Chod k psychatrovi, da liek a bude vseeetko v poriadku😊nebudes sa viac trapit.

sonoio
7. nov 2022

Ano

autor
7. nov 2022

@derdia bojim sa antidepresiv

derdia
8. nov 2022

Nuz tak zi tak ako doteraz...bojis sa len predstav a bludov. Slutocnpst je taka, ze tvoje telo bez tych latok nevie existovat, trapi sa, trapi ajteba...
A ty sa bojis, tak radsejchces zit takto? Myslis ze to niekamvedie? Vedie to len k tomu, ze sa to tak zhorsi, ze raz mpzes dostat taky psychicky stav, ze skoncis v nemocnici. Tvoja dusa vola o pomoc. Tak jej pomoz!