Cítim sa slabá, bez energie

anka712
7. okt 2018

Ahojte dievčatá, mám na vás otázočku a bola by som rada za rady ak mi budete vedieť poradiť. Cítim sa veľmi slabo niekedy ako bez energie, bez života ani sama to neviem opísať. Ako keby som mala z niečoho strach a potom mi niekedy príde zle. Nemáte niekto skúsenosti ? Alebo existuju nejaké lieky nato alebo niečo podobne ? Za každú radu ďakujem😔

lindusss2016
7. okt 2018

Slabost a unava moze mat milion dovodov, to treba vysetrit

d_ika
7. okt 2018

Ahoj riešim niečo podobne, pridružili sa aj ťažkosti s tlakom. Šla som k lekárke, zobrala prierezovo cely krvný obraz, minerály, štítnu a postupne to bude vylučovať. Netreba to podceniť, príčina môže byt len nedostatok minerálov alebo vitamíny, ale aj iný skrytý vazny problém

anka712
autor
7. okt 2018

@lindusss2016 chcem ísť zajtra doktorke ale ani sama neviem ako jej to mám povedať, mám novú doktorku a nejako extra som s ňou neni spokojná tak som sa chcela spýtať či niekto nemá niečo podobne ako ja.

3009
7. okt 2018

@anka712 môže to byť aj psychického pôvodu, ak sa ostatné veci vylúčia.

lelluska
7. okt 2018

@anka712 Požiadaj doktorku o krvný obraz na preventívnu prehliadku mas nárok každé dva roky, a skús jej povedať koľko tie stavy trvajú. Možno Ti len chýbajú vitamíny/minerály. Ked sa krvným obrazom vylúči zdravotná príčina odporúčam sa trosku začať hýbať a pridať pobyt na čerstvom vzduchu. Pohyb Ta nabudi a budeš mat viac energie aj chuti do života. Ale najprv určite vyšetriť krv🙂

juriva
7. okt 2018

milion dovodov.nech ti urobi test na mononukleozu..ja ju prekonala s priznakmi ako ty

anka712
autor
7. okt 2018

Ďakujeme Vám veľmi pekne za rady a určite sa dám vyšetriť.

anka712
autor
7. okt 2018

A ešte by som sa chcela spýtať aj viete z čoho by som to mohla mať ? Ja som vždy bola zdravá a toto tak náhle prišlo🤷‍♀️😔

dzupi898
8. okt 2018

@anka712 možno stres, vonkajšie vplyvy je toho veľa čo môže na teba vplývať, tiež mám niekedy také dni, niekedy zaúraduje aj počasie 🙂

anka712
autor
10. okt 2018

@dzupi898 ďakujeme veľmi pekne tiež si myslím že aj stres by to mohol byť😏

1andrea111
10. okt 2018

@anka712 nedostatok tekutín tiež môže spôsobovať únavu

hawo
18. okt 2018

narusena crevna mikroflora, candida a., sibo,