Cítim pohyby a tehotná nie som

maria898
13. sep 2024

Ahojte,mam taku vec,15.8.teraz som bola na preventivku u gynekologa,bolo vsetko v poriadku.a uz par dni citim akoby prve kopance,tesne nad lonovou kostou,je to presne jak tie prve kopanceky,mam uz dve deti,takze viem ako dieta kope.ale ja tehotna nie som,co to je?je to v strede tesne nad lonovou kostou.sibe mi?pozorujem to uz par dni.ale teda kyslim si ze by si to doktor vsimol,kedze kopance zacinaju tak v 20 tyzdni...baby poradte co to je

simsalabim
13. sep 2024

@maria898 creva.

jaskolka
13. sep 2024

@maria898 nie, tehotná nebudes, to by si na 100%doktir všimol
Môžu to byť čreva, plyny. Ja napríklad tirz občas cítim tak niečo ako boli pohyby, beriem to ako pohyb čriev, alebo ako "fantomove" pohyby, akoby si telo to pamätalo. Ale určite viem ze nie som tehotná. Neriešim to, proste telo je aj vnútri "v pohybe", hýbu sa čreva, hýbe sa žalúdok

belllinka
13. sep 2024

@maria898 No vidíš, tak aj pri tých dvoch predošlých deťoch to neboli prvé pohyby, ale iba črevá 🙂

maria898
autor
13. sep 2024

@belllinka alw boli len vravim bolo to v 20tyzdni

martul
13. sep 2024

@maria898 poprdkaj si a prejde to.

jana_eyre_2
13. sep 2024

Nechce sa mi to vypisovať, tak napíšem takto cez gpt 🙂 pociťuje to mnoho žien, ktoré už boli tehotné.. ja tiež..

rosannar
13. sep 2024

ja som to mala v čase ked bol kovid....uplne ako prve pohyby babatka ale boli to nervy, svaly 😀