Cítim ako mi búcha v bruchu srdce

3. júl 2024

Ahojte je aj nejaká iná možnost okrem poškodenej brušnej aorty ked citim už skoro rok ako mi bucha v bruchu srdce a skáče neviem to inak popisat všade pisu aneuryzma ale je aj iná diagnoza ?

spanielka44
3. júl 2024

Ja to mám odmalička keď si zatlacim na stred brucha tak cítim akoby tam bolo srdce a je to aj vidieť na pohľad 😉 žiadna choroba to nie je niektorí ľudia to tak proste majú

autor
3. júl 2024

@spanielka44 ja som tiež zufala už je to rok a normalne to citim aj vidim

taktotedanie
3. júl 2024

No vidim, ze tebe psychika ide uz na plne obratky

viestta
3. júl 2024

Jezkovi oci!!! Furt tu o tej svojej aorte. Ty si vcera bola na USG, nic ti nenasli ale este stale to riesis. Je to normalne u ludi so slabymi brusnymi svalmi a nizkou vrstvou tuku.
Myslim si, ze by si mala riesit svoj psychicky stav, nie hladat na sebe stale nove diagnozy

autor
3. júl 2024

@taktotedanie ale nie viem že je tu vela prispevkoch o chorobach tento je moj druhy prvy bol o alholole a magneziu

autor
3. júl 2024

@viestta ja som praveže ešte na usg nebola nejak sa mi nehce ist s takou vecou

januska12323
3. júl 2024

Tak buď zúfalá alebo si to nechaj vyšetriť a nehľadaj hneď katastrofické scenáre.

oli18
3. júl 2024

Ten Googl je na 💩. Ludia si len diagnozy hladaju a kvapka im z toho na karbit.

autor
3. júl 2024

@januska12323 a čo mam ist za lekarom že mi skače brucho

autor
3. júl 2024

@oli18 ja som si hladala aj tu podoben temy a všade aorta

spanielka44
3. júl 2024

😂 Coo to som nevedela že ona tu takto o tom častejšie vypisuje Haha, tak skúsim ešte raz je to u niektorých ľudí úplne normálne mám to odjakživa a pre mna to príde napríklad úplne normálne myslela som že to tak ma každý 🤭 až keď som mala prvého frajera a on ani náznak srdca na bruchu tak som zbystrela ale vobec som to neriešila s lekármi veď je to uplna kravina 😂😂
Autorka prosím ta nič to nie je ber to ako tvoju superschopnost a nerieš to cez lekárov 🤷🏽‍♀️ neoplatí sa

autor
3. júl 2024

@spanielka44 tiež si myslim že namna budu pozerat ako na debila este ma poslu na psychiatriu tak to neriesim

viestta
3. júl 2024

Preco by si chodila k lekarovi? Vsak je to normalne.

autor
3. júl 2024

@viestta ja viem len 27 rokov som to nemala az teraz

taktotedanie
3. júl 2024

Dnes to tu je nonsens opakujuce sa prispevky ti isti ludia

viestta
3. júl 2024

No a? Aj ja niekedy citim, niekedy nie, nerobim z toho paniku. Aspon viem, ze mi este stale srdce funguje

autor
3. júl 2024

@taktotedanie prave čitam , že vy ste doktorka viete mi pomocť riešiť to ale nechat tak možš to byt zapričinene arytmiou prosim ?

autor
3. júl 2024

@viestta tak potom dobre

tundra
3. júl 2024

To bude prezleceny hlad😉😂.Bucha na stenu zaludka a ty si myslis,ze to srdce.

viestta
3. júl 2024

@taktotedanie sak to. Uz to vyzera ako vyrocny snem zvazu hypochondrov

autor
3. júl 2024

@tundra ale nie

taktotedanie
3. júl 2024

Ale ved ked mate potiaze chodte na vysetrenie
Verte mi, s vacsimi blbostami ludia chodia k lekarom
Mna len zaraza, ze to akoze mas uz rok a “nesla si” vraj nikde na vysetrenie ale zakldat temy na mk to hej..
Psychika ti ide naplno

taktotedanie
3. júl 2024

@viestta veru, katastrofa
Zacali prazdniny

autor
3. júl 2024

@taktotedanie tak asi si zaplatim a pojdem na vlastne naklady

taktotedanie
3. júl 2024

A co hanbis sa? Na toto sa ti oplati davat peniaze? Nevies ich vyuzit lepsie na zdravsie potraviny a probiotika?

diewcatqoo
3. júl 2024

Ak by si mala poskodenu aortu, uz davno by si o tom vedela. To nie je, ze ti skace brucho, prepana.

autor
3. júl 2024

@taktotedanie trošku sa hanbim ist s takou vecou k lekarke

taktotedanie
3. júl 2024

Aj na platenom vysetreni musis povedat co ti je to sa hanbit nebudes? Zaujimave

lindusss2016
3. júl 2024

Ja ked lezim vo vsni, tak mi brusna aorta robi vibracne vlny vo vode 🤷

autor
4. júl 2024

@taktotedanie nemusim len som zavolala že chcem sono brušnej aorty a hned ma objednala to je všetko