Citalec - skúsenosti

mama147
29. dec 2023

Ahojte chcem sa spýtať či máte niektorá z AD citalec predpísala mi ho psychologická ale veľmi sa bojím ho užiť lebo aj tak som natom už veľmi že mám panicku uzkostnu depresívnu poruchu a čelí deň sa neviem ničoho schopit mám točenie hlavy závraty pichá má pri srdci v rebrach od žalúdka je mi veľmi zle ledva niečo zjem niekedy cítim ako by som sa nevedela nadichnut eKg mi robili tento týždeň už dvakrát je v poriadku aj krvné testy mám všetky v poriadku ale už tie stavy nezvládam trvá to celý deň brala som neurol ale som ho vysadila lebo mi zničil žalúdok a teraz sa bojím aj toho citalecu či mi nespôsobí ešte horsie stavy prosím vás poraďte mi ako ďalej už to nezvládam už to ide try mesiace ale ešte AD som nebrala

deti95060810
29. dec 2023

no ak máš takéto stavy tak to už len dôverovať lekárovi a začať brať ad...

taynee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mama147
autor
29. dec 2023

@taynee psychiatrická prepáčte asi som sa pomilila

juraj456
29. dec 2023

@mama147 mali by ste och začať brat určite. Kým si telo na to zvykne tak to bude trvať ale viete že ste ok len to chce čas.

majamat
29. dec 2023

preco sa bojis? co mozes stratit?
necitis sa dobre, neprejde to,a k s tym nic neurobis. ked zacnes brat leiky, mas aspon nejaku snacu, ze to bude lepsie.

poznam fakt vela ludi, co to uzivaju,c i uzivali, u niekoho to neurobilo ziadne zazraky, ale vyslovene neziaduce ucinky som nezazila.

mama147
autor
29. dec 2023

@majamat dakujem skusim a co by mi pomohlo nevies knim na upokojenie na prirodnej baze

janulka182
29. dec 2023

@mama147 pozor na lieky na prirodnej baze. niektore bylinky potlacaju ucinky AD. vzdy sa porad radsej v lekarni. a lieky urcite ber. neboj sa toho.

gemerka17
29. dec 2023

@mama147 na prírodnej báze je možné užívať persen. Najlepšie čo zoženieš v lekárni bez predpisu. Tie AD si nasad, užívaj aspoň mesiac a uvidíš. K tomu treba aj navštevovať psychologa - s tým budeš rozprávať.

taynee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majamat
29. dec 2023

@mama147 nepoznam nic prirodne

dominaandova
17. máj 2024

@mama147 takéto stavy mám už 3tt každý jeden deň. Dnes som mala veľmi silný záchvat paniky, úplne som cítila, že zomieram. Fakt to bolo strašné. Musela som si sanitku volať. Vypísali mi neurol a citalec. Neurol som si dnes dala prvý krát. Pomohol mi, ale tiež ma boli žalúdok, ale skoro nič som dnes nebola schopná zjesť, tak že to je normálka že ma z toho bolí žalúdok. Nechuti mi jesť, keď niečo zjem, hneď mi je na zvracanie, a žalúdok ma hneď začne bolieť. Vám/tebe je už lepšie?

mariana216
14. jún 2024

@dominaandova písala som vám.. Rada vám poradím 😊