Citalec a bolesti hlavy

nadyanina
1. aug 2020

Ahoj.Uzivam Ciralec10..3mes.Po 3 tyznoch mi bolo fajn.Bola som 5ak rada vsetko zomna opadlo.Moje priznaky boli bolest hlavy trpnutie hlavy,nemohla som ani prehltnut slinu,cele svalstvo v krci .Zmyzlo to ale vratilo sa to.Nechapem beriem poctivo a snazim sa aj pozytivne mysliet.Mate stym skusenoat,bude zase dobre?Dakujem

miskooo1987
1. aug 2020

Určite pomôže🙂možno si skús v dobrom obdobi dokončiť ZŠ a tiež ti to prospeje...

nadyanina
autor
1. aug 2020

@miskooo1987 dakujem za radu ,ty tu isto nemas co hladat.lebo si uzasny

miskooo1987
1. aug 2020

@nadyanina OK, skúsim “zmyznut” odtiaľto, ale budem sa na to pozerať tak freudovsky “pozytivne” a možno tvoje psychiatrické problémy sú len prejavom zanedbaneho školstva v detstve...

nadyanina
autor
1. aug 2020

@miskooo1987 to slovicko ti vadi...b7dem si to pisat tak nadalej a naschval .si pre mna nepozytivny clovek😂😂

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nadyanina
autor
1. aug 2020

No dr mi ho predpísala.priznaky som uviedla.tak asi som ho potrebovala.podla teba je naco?

miskooo1987
1. aug 2020

@bambulienka25 zjavne nevie ... z nejakého dôvodu berie antidepresíva, na pomerne fyziologické prejavy skôr pre neurológa...

miskooo1987
1. aug 2020

@nadyanina na depresii... ak ti neurológ nevylúčil iné problémy, tak to berieš zbytočne asi...

nadyanina
autor
1. aug 2020

@miskooo1987 ako nechapem preco som chcela poradit😞dr mi ho predpisala po tom co som jej povedala co ma trapi.neviem preco mate ku mne ustipacne poznamky ,ci viem naco je

miskooo1987
1. aug 2020

@nadyanina áno mame možno nevhodne poznámky... pravopis k tomu navádza... aký dr ti to predpísal?

nadyanina
autor
1. aug 2020

@miskooo1987 mne ho predpisala obvodna ,nikam ma neposlal.dala mi tabletjy a ja topiaca som sa hned chytila a zacala ich brat, pomohlo ale nie na dlho.pojdem k tomu neuro.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miskooo1987
1. aug 2020

@nadyanina tak je to pica... zmeň obvodnu lekárku!! Najprv neurológ. Na tvoje príznaky sa nejako neberie ako primárny liek antidepresívum....

nadyanina
autor
1. aug 2020

@bambulienka25 slecna mam 2 deti takze nemam 20cat ani 30.a nenam bolesti hlavy ale uzkostne stavy.a to ze som sa trosku sekla v pravopise?ma nieco spolocne stym ze som chcela poradiť?

nadyanina
autor
1. aug 2020

@miskooo1987 dakujem.ano urcite zajdem k neuro.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nadyanina
autor
1. aug 2020

@bambulienka25 bolest hlavy,tlaky a trpnutie hlavy ,svalove krce,hrca v hrdle ,busenie srdca, dýchavičnosť je podla teba co dcera moja.prajem ti aby si to zazila,keby si vedela aky to je pocit urcite by si sa nespiala pani mudra😂

nadyanina
autor
1. aug 2020

@bambulienka25 ty sa asi nudis ked chodis po skupinach a zaparas

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nadyanina
autor
1. aug 2020

@bambulienka25 ano ?zdravotnicka by sa takto nevysmievala ale poradila by a vysvetlila co by na to pomohlo alebo ako by som mala postupovať.tak ked si to vies predstavyt tak co to podla teba je?

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nadyanina
autor
1. aug 2020

@nadyanina dakujem za radu a porozumenie .ja som o tom len citala ,samozrejme som to povedala aj dr ale nic.nespravyla mi ziadne testy alebo co.ako sa zisti tetania?a panicke stavy z coho su?ja som si to tiez myslela ze depresiami betrpim.no dr mi naruadila to tak som ju posluchla

nadyanina
autor
1. aug 2020

@nadyanina
@bambulienka25 maminku nemusis volat mam 38 rokov😞

nadyanina
autor
1. aug 2020

@bambulienka25 aj ty mas par chyb v pravopise a vobec na to nepoukazujem.reprezentujem sa smiesne ok nechamam to tak

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miskooo1987
1. aug 2020

@nadyanina áno jasne... akozesorry, ale máš jasne neurologické problémy, buď máš totálne dementnu obvodnu lekárku, ktorá ti rovno dala rovno antidepresíva alebo fakt tomuto neverím... proste z príznakov máš nedostatok horčíka a to ja ako informatik vidím aj bez vzdelania... a keďže nepíšeš že by si s tým problémom bola u neurológa, neskôr asi u endokrinológa ak by prvý nič nenašiel tak buď si mierne dementna, alebo totálne nevzdelana, a tomu aj pravopis nasvedčuje......