Číra kvapka z prsníka

smile31
9. jan 2017

Ahojte maminky, prosím vás nestalo sa to niektorej z vas? Vcera po kupeli som si vsimla, že po silnom stlačení lavého prsnika mi z neho vyde mala cira kvapocka tekutiny. Syna nekojím už skoro 2 roky. MS mám dostat cez víkend, užívam HAK,stala sa mi taka vec, že som zabudla uzit jednu tabletku z posledneho tyzdna a teda som musela zcaat uzivat hned dalsie balenie a tym padom mi vynechalana MS jeden cyklus. Na sono prsníkov som bola v juni 2016 kde bolo uplne vsetko v poriadku. Nedávno mi prsniky pozeral aj mamolog prehmatal ich a povedal ze je tam vsetko v poriadku ze nikde nic nenasiel... vcera som sa tej kvapky velmi vylakala. Ďakujem

evittam
9. jan 2017

@smile31 A čoho konkrétne si sa vyľakala. Ja už nedojčím tiež vyše 2 rokov a ešte keď si stlačím ľavý prsník tak mi z neho vytečie nejaké mlieko - fakt biele - všetko je v poriadku - bola som aj na sono. Netreba sa stresovať, ale ak sa tak moc bojíš tak choď k lekárovi.😉

smile31
autor
9. jan 2017

@evittam predtým som si nikd nevsimla, žeby mi odtial niečo vytekalo... keby mi to ide aj z praveho tak by som si myslela ze je to asi z antiky ale takto ked len z jedneho :/ od dr som sa akurat vratila a objednal ma na prolaktin na nejake odbery.... ale tak viete clovek sa vylaka... chcela som sa len spytat ci su tu nejake mamicky co mali podobny problem ako ja...

sardinka336
9. jan 2017

@smile31 ja som si snad rok po ,,dokojeni,, vytlačila tekutinu z prsnika...je to viac menej normalne. Keby si mala neviem 50 rokov a niečo ti vyteka tak to ok, to sa lakám...ale takto..aj ked si bola na sone...podla mojho laickeho nazoru je to ok, ved ta videli aj odbornici.

smile31
autor
9. jan 2017

@sardinka336 akurat som od gynekologa prisla...ranos om tam volala tak povedal nech pridem, pozrel prehmatal povedal, že nic nenahmatal, ale ze ma posle na odbery na prolaktin, samozrejme spomenul aj vaznejsie stavy, ale povedal, nech sa zatial nelakam

smile31
autor
9. jan 2017

@sardinka336
ja som maleho kojila ani nie 2 mes... a nekojim uz 20mes...mne sa hned ako sa narodil prsniky zapalovali a museli mi sestricky odstrekovat aj doma sa mi robili uplne hrce bolave ze sm ani poriadne chodit nemohla... ale ze mi nieco vyteka z prsnika som si vsimla len vcera... aj ma pobolieva...

sardinka336
9. jan 2017

@smile31 vidno ze tvoj lekar nič nechce podcenit čo je super. Kazda sa bojime rakoviny, čo si budeme hovorit ....
Na sone nič, pohmatom nič...to budu skor hormony. A ak nemusis kašli na tu HAk...ja som neni ziadna biozena, to nie lieky si dam ked treba ...ale su to sajrajty...zasahuješ do prirodzneneho chodu hormonov tvojho tela. Aj tu HAk uz spajaju s istými druhmi rakoviny. Jasne, je x nazorov, za, proti...tak to len tak, šak nechcem urazit.

smile31
autor
9. jan 2017

@sardinka336 jasne ja som nad tym uz tiez premyslala ze to necham tak... uvidim ako dopadnem, modlim sa nech je to v poriadku...

sardinka336
9. jan 2017

@smile31 bude dobre, neboj...

adria88
9. jan 2017

@smile31 ahoj, ja mám presne tento istý problém, nekojím už 9 rokov síce, ale tiež ma dr. poslala najskôr na sono, aj keď nič nenahmatala, ale istota je istota... a potom, že ak nič nenájdu, tak mi spraví horm. profil na prolaktín, ale pravdepodobne, že to bude tým, lebo aj ms mi hapruje trošku... no bola som na sono objednaná na 12.1. , to sa robí tuším medzi 1-10 DC, no mne prišla o týždeň skôr ms, takže sa musím znova preobjednať a čakať 😒 ale tak verím, že to nebude nič zlé a všetko sa dá čo najskôr do poriadku aj u teba 🙂

adria88
9. jan 2017

@smile31 a ešte ja to mám z oboch prsníkov a je to biele, ako mlieko...

smile31
autor
9. jan 2017

@adria88 ja len z jedneho z druheho som si nevsimla vobec... z laveho mi maly ani pit nechcel vzdy som si odsala len trocha mlieka... ale ja to mam uplne ciru tekutinu... nie je to biele

adria88
9. jan 2017

@smile31 veď uvidíš, ale neboj, bude všetko oK