Čím nahradiť Lexaurin?

6. okt 2022

Ahojte maminky,

prosim cim viem nahradit lexaurin? Mam potrebu dat si kazdy den polku tabletku. Ale viem ze je mozne si vybudovat zavislost ... chcela by som nieco na dlhodobejsie uzivanie. Depresie nemam. Ale byva mi nevolno tazko znasam narocnejsiu zivotnu situaciu.

Dakujem, k psychologovi pojdem (cakacka je vyse mesiaca) potrebujem ale aj medicinsku pomoct take s cim mi pomoze vseobecny lekar zatial
Viete poradit pls;*

natalia38
6. okt 2022

Nechaj to na lekara, lexaurin je navykovy, uvidis co ti naordinuje.

3009
6. okt 2022

Určite by som si Lexaurin nedávala, to radšej choď psychiatričke a nech ti niečo predpíše, nemusia to byť hneď AD.

autor
6. okt 2022

@3009 co ine sa da predpisat ako AD prosim?

deti95060810
6. okt 2022

Lexaurin je pomerne silný.... o čosi slabší je Neurol - len tiež pozor na závislosŤ.
Potom už len volnopredajné - Persen, magnézium...

vlcik1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dulazh
6. okt 2022

homeopatika Sedatif pc,volnopredajne-mne pomohli

ctrl
7. okt 2022

Ak chceš čo najskôr vyst z bludneho kruhu zmeň na Magnezium napr Brain Max Performance Magnezium Horčík 1000mg+ B6 200 mg. vo vysokovstrebatelnej forme. forme.

luccija
7. okt 2022

Ak mas tazke obdobie a si nervozna ten Lexaurin Ti pomoze ved ho nebudes jest ako cukriky.polka Ti nic nespravi ziadny ucinok treba viac dni po sebe aj 3x denne cely.Ja som ho mala od neuro pri tetanii 3 tyzdne 3x denne.Plus magnezium b vitaminy.zase sa netreba toho lieku tak bat😀

3009
7. okt 2022

Napr. Tiapridal, ale predpíše len psychiater.