Cievkovanie a pálenie pri močení

monculka93
21. mar 2017

Dnes som bola na cievkovani.,co celkom dost bolelo a odvtedy citim rezanie aj palenie hlavne pri močení. Prosím,je to normalne,prejde to? Dost ma to trapi,je to velmi neprijemne,cítim si cely mechur a pri cikaní akoby ziletky zo mna isli😢

ukulela
22. mar 2017

@monculka93 ja som po cievkovani dostala zapal mocovych ciest ... odporucila by som ti zajtra pit cely den urologicky caj a ak mas, supni si aj brusnice, alebo nieco na prevenciu. a mne vzdy pomohlo teplo,uroblila som si caj do velkeho hrnceka a ten si polozila na podbrusko, to sa mi paradne prehrialo a bolest ustupila ... ak mas vyhrievaci vankus, tak pouzi. ak by to do dvoch dni neustupilo, asi by som sla k doktorovi po dake lieky.

monculka93
autor
22. mar 2017

Dakujem,,mna to boli len pri cikaní,hned po vysetreni bolelo vkuse 2 hod a potom pocas dna uz len na zachode,inak som ani nevedela ze mi nieco je. Ale budem dnes pit ten caj preventivne 🙂

fatima99
22. mar 2017

ono to prejde neboj mna ked cievkovali tiez som sa z toho troska dlhsie spamatavala ale preslo to mohla by si sa skusit vykupat v repikovom caji mne takyto kupel aspon pomohol tak ale neviem treba asi len vydrzat a vsetko sa popravi neboj

monculka93
autor
22. mar 2017

@fatima99 Dakujem ti za podporu..dnes je to uz lepsie,pri cikani necitim ziletky,iba trocha stale ten mechur..aj po vyprazdneni. ale ako pisala pani hore,oddnes pijem preventivne tie urologické caje 🙂 dúfam velmi,ze to za par dni prejde uplne.

meusicka
22. mar 2017

@monculka93 drzim palce, davaj si fakt ten urolog. caj, pripadne Urinal. mna cievkovali po porode a fakt je to neprijemne, aj ja som potom mala zapal mocovych ciest.

monculka93
autor
22. mar 2017

od včera sa mi zlepšilo len ta bolest pri cikaní. inak si mechur citim stale, da sa to vydržať,ale predsa len. bojim sa aby to nebol zapal :( neviem či mam ist k obvodnemu keby nahodou alebo k svojmu gynekologovi, v piatok mam zavolat kvoli vysledkom,tak neviem ci mam dovtedy pockať alebo sa ohlasiť skor 😢

ukulela
22. mar 2017

@monculka93 ak ta to neprejde ani zajtra, skoc v piatok k lekarovi, nech vysetri moc. a skus aj ten teply obklad. ale snad to ustane. drzim palce.