Čierny fľak na nechte

26. sep 2022

Baby, komu sa to zdá nechutné sa ospravedlňujem ..ku koženej pôjdem , len chcem vedieť či niekto toto nemal a zmizlo to samé..nepamätám si žeby som.sa udrela, neboli ma to vôbec , ani pri stlačení ..viem ,prečítala som si o rakovine , len kým sa pôjdem pochovávať a spisovat závet, chcem či niekto nemá skúsenosť ...necht je čerstvo odlakovany preto sú tam stopy po červenom laku

viestta
26. sep 2022

To bude najskôr len modrina pod nechtom

alex49
26. sep 2022

To bude len zrazena krv, ako ti bude odrastat necht, tak sa ti to bude posúvať

medina20
26. sep 2022

Ja som si to davnejsie tiez nasla pod nechtom po odlakovani. Po case to zmizlo same.. ale trvalo to tusim dlhsiu dobu.

bert22
26. sep 2022

pravdepodobne si sa len udrela, to je uplne normalna a bezna modrina, aku mozes mat hocikde inde 🙂

luccija
26. sep 2022

Fotka je zla tiez si myslim, ze modrina, ale mas necht aj nejaky zlty mozno mas mykozu

janetinka27
26. sep 2022

uz to tam mas urcite dlhsie, postupne ti to odrastie ako pisali vyssie. mne sa to stalo na jar, stala som cely den na nohach a mala som obute topanky,co bezne nenosim, tak som to mala otlacene

autor
26. sep 2022

@luccija vieš čo na ten necht žltý som sa pýtala dávno a povedala dr na koznom že kvôli tomu že používam výrazne laky na nechty , bordovej, červené ,tmavé ..

lsimo
26. sep 2022

Osobne si myslím, že to bude len klasická modrina pod nechtom. Tiež som ju kedysi mala a pekne sa mi po pár dňoch vsiakla a zmizla

luccija
26. sep 2022

Moze byt...to vidis ci mas pod nechtom aj supiny ci odlupuje sa Ti necht.Niekedy si clovek ani neuvedomi, ze sa niekde buchne odrastie Ti to

alex49
26. sep 2022

Len sa nezlakni, necht na palci rastie asi rok, takže bude chvílu trvať kým to zmizne. A áno zazltnutie je z farebného laku.

nikanu
26. sep 2022

obycajna modrina, to ti zarucene odrastie, neboj 🙂 aj mne sa stalo viackrat, prezila som to 😎

bara_borka
14. aug 2023

prosím vyrástlo vám to?