Čierne pásiky na nechtoch

19. nov 2022

Prosim vas poradte mi... na ukazovakoch sa mi urobili cierne pasiky mini..netiahnu sa celym nechtom...vcera kukam ze sa urobik dalsi svetlunky vedla toho prveho...stresujem bo goglila som a ze rakovina...objednala aom sa na kozne ale termin januar...nechcem vyzerat ze sa sledujem ale znepokojilo ma to...nestretli ste sa s tym? Nikde som.sa neudrela...

aaadkaaa
19. nov 2022

Toto mavam casto, keby to bola rakovina,tak uz musim byt mrtva 😆 nestresuj sa

bessie12
19. nov 2022

to nic nie je. Toto som mavala v praci casto, ked som si udrela alebo pricvakla prsty. Ziadnu rakovinu za tym nehladaj.

sima338
19. nov 2022

keď sa udrieš, zvykne sa mi to často spraviť. Povedala mi to aj nechtárka. Popr. ak by si chcela mať istotu, zájdi na kožné. Ešte sa to môže občas robiť, ak chodíš na geláče/lakuješ, upravuješ...

majamat
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mima172
19. nov 2022

Aj ja to sem tam mávam. Necht odrastie aj s tým tmavším sfarbením 🙂 Negoogli 😃

lindusss2016
19. nov 2022

@majamat kup si 100% esencialny tea tree olej 🙏 na hnisave loziska je vyborny

majamat
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
larazivago
19. nov 2022

@lindusss2016 co tam ma hnisavé? Však normálne dorastie, odstrihne. Bodka.

lindusss2016
19. nov 2022

@larazivago zjavne sa vyjadrujes k niecomu uplne inemu ako ja 😉

lindusss2016
19. nov 2022

@larazivago prave ten tea tree olej ti zaposobi aj cez kozu. Popripade este by som skusila ichtyolovu mast, zozenies v kazdej lekarni za par e, nahrubo natriet a na noc prelepit, malo by to vytiahnut hnis

majamat
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lindusss2016
19. nov 2022

@majamat tomu rozumiem, ale treba ho nrjako vytiahnut, zial, obcas ina cesta ako chirurgia nie je, ale ked sa da, treba vyskusat vsetko mozne.

majamat
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
majamat
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
majamat
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lindusss2016
19. nov 2022

@majamat a to tie riesi kozny? No tak je dost mozne, ze sa to vstrebe uplne, inak by ta asi zapal bolel riadne. My zial mame skusenosti (ja aj dcera) s abscesmi hlboko pod kozou, ze tiez nemal hnis cestu von, ale teda bolelo to brutalne, takze to skoncilo vzdy u chirurga a mne hrozilo, ze mi budu nohu orezavat 🙈 brrr, ked si na to spomeniem... Odvtedy vzdy ked citim, ze ma zacne len trosku pobolievat pod kozou, okamzite kvapkam tea tree a vzdy si najde cestu cez pory. Presne vcera sa mi zjavila hrcka pod pazuchou, cely den ma to tak hnusne bolelo, dala som si 2 x olej a dnes uz ok 🙏
Tak drzim palce, nech ti to dopadne co najlepsie 🙏

majamat
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lindusss2016
19. nov 2022

@majamat no mne sa este taka hrcka nespravila pod pazuchou a vcera ma to velmi bolelo, vies, po tych mojich skusenostiach uz nechcem nic zanedbat. Zaujimave je, ze ja som nikdy nemala aknoznu pleť, prave naopak, ale abscesy sa mne aj dcere robili na zadku/stehnach. A veruze po tych skusenostiach viem, ze lepsie vypustit, ale uz sme mali odvtedy viackrat obe taky zacinajuci, hned po nasadeni tea tree pomohlo. Mozno si nemala dost kvalitny olej, alebo na teba proste nefunguje 😊 len som napisala, co nam zabera. Esencialne oleje inak nie su skutocne oleje z chemickeho hladiska 😊 a naopak maju malu molekulárnu velkost

majamat
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lindusss2016
19. nov 2022

@majamat vies co, mam ju niekde v knihach, ale momentalne som zalezene s horuckou v posteli, tak sa mi to ozaj nechce hladat. Ked si na to zajtra spomeniem, dohladam

lindusss2016
19. nov 2022

@majamat neviem, nakolko suznies s psychosomatickym povodom chorob, ale podla tohto vykladu predstavuju cysty strachy z minulosti, akne, zapaly, hnis a pod.je zas horucost v tele - hnev.

majamat
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lindusss2016
19. nov 2022

@majamat rozumiem, kazdy ma svoj pohlad, nazor 😊 podla niekoho nahody neexistuju, ini tomu neprikladaju hlbsi vyznam. Je to v poriadku, vsetci sme ini 🙂 ponukla som aj takyto nahlad na vec, samozrejme presviedcat nikoho nechcem 🙏 zelam ti teda uspesnu liecbu, nech uz sa rozhodnes pre akykolvek sposob 🙂

ciernysokol
6. apr 2023

Take ciarky mam aj ja.mozu ukazovat na problemy so srdcom podla googlu.mne by to velmi sedelo.po korone.ked sa stav upravi,zmiznu.