Čiara nad nosom

potkan212
3. okt 2021

Čau, mám nad nosom takú čiaru, akoby skrivenú kožu. Je to z toho, že ľudia ma stále vytáčajú a a je to vlastne z mračenia alebo žmúrenia očami. Poraďte sem nejaký prípravok, ktorý mi to vyhladí. Dík.

janai1
3. okt 2021

@potkan212 psychiater 😉

lylyjana
3. okt 2021

@potkan212 mne dost pomohol LOreal Hydra genius Aloe water. Davam si ho rano a vecer, ako hrasok na celu tvar a vmasirujem nad nosom. Plus musis cez den pit vela vody aby bola tvoja plet hydratovana a vrasky budu menej viditelne 🙂

potkan212
autor
3. okt 2021

@lylyjana To ni akoze ani daka vraska ale skor taka velka ryha v kozi od mracenia... Lebo casto sa mi tam aj robia iebaky a tak mam asi pod kozou daky hnus a preto to je o to viditelnejsiem 🙂 Ale skusim aj hento kupit...

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
potkan212
autor
3. okt 2021

@viestta hahaha, si ma pobavila :D Radšej mi poraď dáky prípravok 🙂

nafka0483
3. okt 2021

@potkan212 Vola sa to vraska. Nech to opisujes akokolvek (ze ryha v kozi...) tak je to proste vraska.

potkan212
autor
3. okt 2021

@nafka0483 Tak ale to je taká veľká, akože od nadmerného používania tej kože...

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nafka0483
3. okt 2021

@potkan212 Ved to je jedno aka, je to vraska.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zitaje
3. okt 2021

Mňa zaujalo, že ľudia ťa vytáčajú 🙄 😀 mám dobrú radu: nevytáčaj sa. Ľudia za to nemôžu, naozaj. Je to len a len na tebe. Skús, ak je to ozaj kvôli tomu, sama po čase zmizne 😉

liusa82
3. okt 2021

Ak je tam už vygravirovana trvale aj ked nemračiš tou časťou tváre tak jedine nejaká výplň dobrá.Botox je dobrý ale iba na mimické teda také vrásky ktoré vznikaju pri krčeni čelom.Alebo potom kombinácia.Tie výplne sú inak dosť drahé a botox tiež

diewcatqoo
3. okt 2021

V poslednom case na tomto fore viditelne pribudlo chorych ludi 🤔

potkan212
autor
3. okt 2021

@liusa82 To je jasne akoze ja ked trosku viac narovnam celo, tak mi to zmizne, no nemozem ja taky inteligentny clovek tak chodit po ulici, ze sa tvarim ako pripeceny :( a ake su tie vyplne teda okrem botoxu? Ziadne ihly nic, len kremiky a tak 🙂

potkan212
autor
3. okt 2021

@diewcatqoo Jasneeeee 😅 vsimol som si aj ja..

lylyjana
3. okt 2021

@potkan212 hahaha prepac, ale co je inak podla teba vraska? to je presne z nadmerneho pouzivania koze :D si ma pobavila, neber to v zlom. |Mas vrasku, zmier sa s tym :D

domka222
3. okt 2021

@potkan212 skús žehličku a daj na najsilnejší stupeň. Určite problém vyrieši

potkan212
autor
3. okt 2021

@lylyjana Ja nejsom baba, ja som jeden seriozny a inteligentny muz 🙂

potkan212
autor
3. okt 2021

@domka222 Nikdy!!!!

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sona96
3. okt 2021

@potkan212 na toto veľmi pomáha tejpovacia paska. Dá sa kúpiť aj v lekárni, alebo drogérii. Odstrihni si trojuholník a na noc si to prelep cez vrásku. Už po pár dňoch budeš vidieť rozdiel.

potkan212
autor
3. okt 2021

@sona96 to faaakt? Neze to je daka sranda a budem potom vypadat ako uplnej debil. 😅😅😅

potkan212
autor
3. okt 2021

@viestta Ja sa rád pochválim ako som vzdelaný, rozhladený a inteligentný 🙂

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
potkan212
autor
3. okt 2021

@viestta Haha, že zutekali, no to ťažko, pre mnohých som zdroj užitočných informácií a taktiež som veľmi potrebný článok ich životov 🙂

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
potkan212
autor
3. okt 2021

@viestta No samozrejme, že som. Inak by mi stále nevyzváňal telefón 🙂

sona96
3. okt 2021

@sona96 jasné, že s tejpom medzi očami budeš vyzerať jak debil. Ale doma v noci, keď budeš spať to bude každému jedno a naozaj to pomáha. Ja som si tejpovala aj jazvu po sekcii

potkan212
autor
3. okt 2021

@sona96 Oukay, znie mi to fajn 🙂 Idem pozrieť hneď či doma nemám...