Chytil ma stav úzkosti a depresie

alofinka
1. jún 2022

Zas mi chytil stav úzkosti a depresie,zas sa len ľutujem, som stále unavená, zlá nálada, liečim sa u psychiatra na depresie, beriem hŕbu liekov, po tých večerných idem zožrať aj klince, vážim 100 kíl, stále priberám, neviem schudnúť, už neviem čo si mám obliecť do roboty, neviem prestať fajčiť, podarilo sa mi obmedziť z 30 na 20,len tak tak, nič sa mi nedarí, dieťa, 5 rokov ma vôbec neposlucha, poslúcha len otca, mňa nie, som nemožná, nemôžem sa na seba pozerať

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
barbora0308
1. jún 2022

@alofinka Co tak skusit troska aktivnejsie zit? Dlhe prechadzky, bicykel, mozno nejaka joga...vonku je krasne. Prospeje ti to urcite fyzicky aj psychicky...vypisovanie a sebalutost na MK zial nic nenapravi. Ja chapem, ze to nebude jednoduche, ale musis chciet a aj nieco preto robit, inak sa nic nezmeni. Prajem vela stastia, nevzdavaj sa! 🤞

barbora0308
1. jún 2022

@zoro9836 Ja osobne si myslim, ze by to pre nu nebolo vobec dobre riesenie, este by sa viacej doma do seba uzatvorila a uz by si naozaj pripadala totalne neschopna. Podla mna by jej to este viacej uskodilo a depresiu iba zhorsilo.

zuzubb007
1. jún 2022

Sebalutost nic nezmeni, treba sa inac nastavit, dlhe prechadzky a zacvicit si doma, a menej a zdravo jest nikde inde nieje cesta ak sa toto nezmeni pojde to co sa tyka vahy len hore

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evita_g
1. jún 2022

podľa mňa zle nastavená liečba... pri "hŕbe liekov", ktoré denne užívaš, by si takéto stavy nemala mať. smer psychiater a zmeniť/prehodnotiť liečbu

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucia851
1. jún 2022

@alofinka ahoj ja sa liečim tiež na depresie a úzkosti. Tiež beriem kopec liekov ale je mi dobre. Aj keď vážim už 115kg a váha mi nejde dole aj keď mam v práci dosť pohybu.