Chudnutie so spoločnosťou Helvetia

tinkakajo
25. apr 2018

Dobry den prajem ja by som sa chcela poradit ohladom chudnutia . Jasom si objednala 20ks od spolocnosti Helvetia Apotheke Vitalinia diet shake caffe latte 20g mate atim dakto skusenosti schudli ste stoho dakujem za odpovede...

angie_l
25. apr 2018

Osobne nemám ale počula som dobre recenzie samozrejme musíš sa áe aj hýbať aspoň troska

tinkakajo
autor
25. apr 2018

@angie_l dakujem za odpoved. Zaujima ma ze gde bysom si mohla precitat .. Recenzie otom

angie_l
25. apr 2018

Ja len osobne ale na internete určite myslím nájdeš

n1k0la
26. apr 2018

Ja mam detox tegreen od luxcosmeticsnikol cez instagram a som spokojna...4 kila za mesiac ale raz tyzdenne aj cvicim😉

caray
26. apr 2018

@n1k0la to len to ješ?

tinkakajo
autor
26. apr 2018

@caray 🙂 nie to je len kokteil na spalovanie tukov 🙂 prečo

matkaleskova
27. apr 2018

@tinkakajo Ale asi si musela aj nejako stravu upraviť nie? Veď to by nemalo ani ten kokteil zmysel keby si si dávala čokoládu, alebo nejaké nezdravé jedlá, či?

n1k0la
27. apr 2018

Ano len to.su to tablety na prirodnej baze....ale samozrejme som obmedzila sladke vyprazane jedla a hlavne pecivo...nezriekla som sa toho uplne ale tak snazim sa kolko sa da...😊

evittam
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
newyourk
15. máj 2018
Používateľ newyourk je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od newyourk.

@tinkakajo ahoj, neskusala som tieto kokteily, ale mne velmi pomohol Bromeslim kapsule z ananásu. Snažila som sa obmedziť sladkosti, ale ked som si aj nieco dala, jednoducho som nepribrala. Funguje to na princípe, že potravu to štiepi iným spôsobom a nadbytočné látky sa z tele vylúčia miesto toho, aby sa ukladali. Som schudla za mesiac 3kg, ale jasne, že som aj cvicila, aby som si spevnila telo. 😉👏😎😎

abcmajacba
22. júl 2020

@tinkakajo zdravím, tak ako pomohli prosím? Dostali sa mi pod ruky...