Chudnutie po ukončení dojčenia

lentila73
16. jan 2019

Ahojte som 3mesiace po pôrode mlieko som stratila v piatom týždni a odvtedy som pribrala 7kg. Poraďte nieco zdravé ako schudnúť. Bola som liečenia na štítnu žľazu.a mam lieky na sinusovu tachykardiu rýchli tep

mladenca
16. jan 2019

Skus si najst vyzivoveho poradcu a s nim prekonzultovat stravu, lebo pri chudnuti je podla mna 80% strava 🙂

lubik87
16. jan 2019

@lentila73 ahoj ja som rok po pôrode pribrala som 15 kíl 🙄 jem veľmi nepravidelne ako stíham. Popri dieťati aj práci zvyčajne pečivo..teraz som už vynechala práve to naahradzam napr uhorkou 🙂 ja mám tiež.kardio problémy čo.mi zakazuje cvičiť môžem len mierne posilňovať doporučene mi bolo dlhé prechádzky z.kocikom aj dve hodinky vkuse naj do mierneho kopca a z.kopca....len toľko času nazvyš nemám ..keď príde.leto.a.den sa predĺži bude to.lahsie.zvladnutelne....v každom.pripade znížiť príjem kalórií a zvýšiť výdaj to je celé kúzlo.... preklad : Cica nežer ..:D bez urážky len vtipkujem

lulila098
17. jan 2019

Babulky ja som výživový poradca ak by niekto náhodou. Ja som 1 rok po pôrode cez tehu som pribrala 15kg a za 2 mesiace som dala dole 13kg... A to som len začala viac x za deň papať, zmenila životný štýl a postupne pridávam do jedálnička produkty Herbalife ❤️❤️

alaguema
17. jan 2019

@lulila098 môžem sa opýtať, aké máš vzdelanie v odbore výživy?

lulila098
17. jan 2019

@alaguema píšem ss

alaguema
17. jan 2019

@lulila098 ďakujem za správu, ale mohla si kľudne sem, veď ak verejne ponúkaš nejakú službu, príslušné vzdelanie by nemalo byť tajomstvom. Myslím, že v tvojom prípade by bolo presnejšie a férovejšie označiť sa ako poradca Herbalife, nie výživový poradca.

lulila098
17. jan 2019

@alaguema v Herbalife sú tiež výživový poradcovia. Takto sa nazivame každý jeden ktorý pomáha ľuďom schudnúť..

alaguema
17. jan 2019

@lulila098 Herbalife je MLM sieť a tí, ktorí ho predávajú nie sú výživoví poradcovia, ale predajcovia. To sú holé fakty, očistené od eufemizmov 😉. Dietetiku som študovala, tak preto som sa pýtala. Celkom by ma zaujímalo, ako by si svoju odbornosť obhájila, keby sme sa nebavili o produktoch herbalife, ale mala by si vysvetliť napr. ako funguje metabolizmus, alebo hormonálny systém človeka. Ak to nevieš, tak nemôžeš byť výživový poradca. Lebo k tomu nevyhnutne musíš chápať, ako funguje ľudské telo, aby si mohla ľuďom radiť ako sa majú stravovať. Aj to je len ten najzákladnejší predpoklad, úplne elementárny. Potom je tam ešte x ďalších vecí, ktoré potrebuješ vedieť, aby si vedela problém komplexne vyhodnotiť. Takže nič v zlom, ale treba byť pravdivý v tom, čo robím.

lulila098
17. jan 2019

@alaguema ok nechám ta v tom. Je to tvoj názor. Nemám čas sa tu stebou zaoberať.

alaguema
17. jan 2019

@lulila098 mnou sa vôbec netreba zaoberať. Bola to v podstate dobre mienená rada. Lebo raz natrafíš na niekoho v tomto duchu naživo, pri nejakej prezentácii a strápniš sa na sto rokov dopredu.

lavender273
17. jan 2019

Mozem sa spytat aky konkretny kurz robi vyzivovy poradca v herbalife? Ja som si robila kurz pre svoju potrebu (v australii) ale netrufala by som si davat rady druhym, ani by som nemohla.
Vyzivovy poradca je par rokov studium.
Zaklad 70% je strava zvysok pohyb a zdravy zivotny styl. Herbalife a ine k tomu nie su potrebne.nemyslim to v zlom.

lulila098
17. jan 2019

@lavender273 80% strava a 20% pohyb 😉

lulila098
17. jan 2019

@alaguema nestrapnim neboooj sa😉

lavender273
17. jan 2019

@lulila098

Stretnime sa tak na pol ceste 😉