Chudnutie a helicobacter

slniecko263
20. jan 2024
Používateľ slniecko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od slniecko263.

Ahojte prekonala som liečbu Helicobactera už som bola aj na kontrole po mesiaci zo stolice a výsledky sú v poriadku Helicobacter zmizol ale som schudla som 9 kg a som z toho nešťastná a mám stres aj keď pár dekov priberiem tak za chvíľu sú preč som z toho už zúfalá a mám stres asi aj to není dobré ten stres a váženie sa jem pomenej a viackrát ale ten žalúdok není akoby mal byť je tu taký niekto čo má takýto problém?

ivangeline
20. jan 2024

Jedna moja znama. Stale je tenka ako prutik. I ked apetit postupne prisiel.

slniecko263
autor
20. jan 2024
Používateľ slniecko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od slniecko263.

@ivangeline a tiež prekonala Helikobaktera?

ivangeline
20. jan 2024
slniecko263
autor
20. jan 2024
Používateľ slniecko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od slniecko263.

@ivangeline takže jej nič nepomohlo?

walentina7
20. jan 2024

Na kontrole po mesiaci? To čo je?... 😳 Po akom mesiaci? Po mesiaci od liečby? To nemyslíš vážne.

slniecko263
autor
20. jan 2024
Používateľ slniecko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od slniecko263.

@walentina7 v novembri som užívala lieky antibiotiká

walentina7
20. jan 2024

@slniecko263 tak ti blahoželám k zničeniu helikobaktera. Zrejme si dodržiavala prísnu diétu ked sa ti to podarilo. Aj ked testom zo stolice vôbec neverím, mne ukázali vždy negativne a helikobakter tam bol. Snáď nie si ten prípad.

slniecko263
autor
20. jan 2024
Používateľ slniecko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od slniecko263.

@walentina7 bola som u lekára a vzorku stolice poslali na vyšetrenie tak to bolo aj prvý krát keď mi ho zistili a ďakujem len keby som už bola fit aj ten žalúdok není ako predtým aj som schudla aj z toho som nešťastná a mám stres každý hovorí že to chce čas ale ako dlho jem pravidelne viackrát za deň menších porciách

tanyan
20. jan 2024

Ja som po liečbe helicobactera kombináciou ATB pribrala za pol roka cca 15 kg a za ďalší rok ďalších asi 15. Trávenie sa mi zlepšilo, ale tých kíl som sa už nebavila. ☹

stanulienkat
20. jan 2024

@tanyan ale to nebolo pribratie ani z liecby, ani z HP.
@walentina7 vysetrenie zo stolice je najspolahlivejsie. Len to treba spravne odobrat, resp. vysetrit aspon 2 vzorky.

slniecko263
autor
20. jan 2024
Používateľ slniecko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od slniecko263.

@tanyan niekto priberie niekto schudne ja by som potrebovala pribrať ale ako? Jem pravidelne viackrát za deň a menších porciách a stále nič

tanyan
20. jan 2024

@slniecko263 Ja som sa istý čas tiež snažila pravidelne a v malých porciách, ale aby som schudla...

tanyan
20. jan 2024

@stanulienkat Ak to nebolo z toho, tak by som rada vedela čo bolo príčinou, aby som to mohla zvrátiť. 😉