Chronický appendix

20. okt 2022

Ahojte
Tak mam cc 2 roky problem s bruchom anakoniec mi zistili chronicky apendyx ale mna neboli brucho non stop len cc kazdy 2 mesiac apotom to prestane da sa to vidrzat ale popravde mi to uz ide aj dost na nervy operacii sa zatial vihybam lebo sa bojim😅 ste tu niektora ktora ma ten isty problem a nechcce to. Riesit operaciou alebo ako to zvladate ked vas zacne boliet brucho čo si davate na bolest
JA UZ FAKT NEVIEM

doriiis
20. okt 2022

Nechapem preco sa takto tyrate....bez slepeho creva sa da byt...vyoperovat a hotovo

luccija
20. okt 2022

Urcite operovat

januska12323
20. okt 2022

Tak ja neviem, čakáš že to praskne a pôjde ti o život?

pininka1
20. okt 2022

Z vlastnej skusenosti, 10 rokov chronicky, ale netusila som, myslela som ze je to zlcnik. Nakoniec ma ledva zachranili a tie bolesti neprajem nikomu ked uz uz isiel prasknut.

autor
20. okt 2022

@pininka1 ako sa ti to stalo . Kde si pocitovala najviac bolest lebo ja zviknem mat bolesti vstrede brucha pri zaludku

pininka1
21. okt 2022

Mna to presne tak bolelo, preto mi aj ostatni tvrdili ze to nieje apendix, ani ked ma to chytilo poriadne ma to nebolelo tam kde vacsinou, mna bolelo cele brucho, ale mala som vysokanske leukocity a horucku. Ked ma otvorili, zistili ze tam kde ma byt nieje a mala som.ho najhorsie ako sa da, vysoko pod pecenou, preto aj tie bolesti inde. Mam dlhu jazvu a operovali ma 2 hodiny. Naopak segra ma par cm jazvu a operovali ju pol hodiny.

autor
21. okt 2022

@pininka1 preboha dufam ze ja to tak nemam😏 kedy ta operovaly teraz niekedy

pininka1
21. okt 2022

Nie kdeze, 20 rokov dozadu, mala som 19.