Chronická mastoiditída

mishelqa125
10. aug 2022

Dobrý deň chcela by som sa spýtať, že či vie niekto viac o ,,Chronickej mastoiditíde" jenebezpečná ,alebo netreba robiť z toho obavy ??? Vopred ďakujem 🙂

wilagrande
25. apr 2023

@mishelqa125 ahoj ja to teraz mam a bojim sa ak si to tiesila prosim ozvi sa mi

terus00
20. mar 2024

@mishelqa125
@wilagrande dobrý deň, vyliečili ste to?

wilagrande
20. mar 2024

@terus00 ano a po roku sa to vratilo… vzdy silne atb. Vata v usiach lebo mi vadi aj mierny vietor a nechodim po dr. az ked mam velke bolesti

terus00
20. mar 2024

@wilagrande ďakujem že ste sa ozvala.. a ako vám to zistili? Aké ste mali príznaky?.

wilagrande
23. mar 2024

@terus00 mne to nahodne mala som bolesti aj trojklanneho aj krcnej a mala som neuro zachvaty bolest ale nervov na lavej strane az mi oko pretacalo… vzala ma zachranka a neurologicka dala urobit CT a tam sa to objavilo… cize ani nevedeli z coho ta nervova bolest ci z trojklanneho ci z krcnej ci z mastiditidy 🤷🏻‍♀️ nastastie mam dobreho ORL dr. Ked mam bolesti hned sa o mna postara

sofinka18
20. jún 2024

@wilagrande ahoj, prosím dostala si sa z toho antibiotikami alebo bol nutný chirurgický zákrok? Aké antibiotiká si dostala prosím. Ďakujem

wilagrande
7. júl 2024

@sofinka18 zatial atb klacid, ale vracia sa to a hned ako citim bolest v zahlavi supnem vatu do ucha a zmierni sa to