Chronická bolesť hrdla

evuska135
29. okt 2022

Ma niekto skusenosti s chronickou bolestou hrdla.
Co vam pomohlo? Chystam sa na orl len zatial skusam co sa da.

andrejka2424
29. okt 2022

Ja mám problém s chronicky zapáleným a zatečeným hrdlom odvtedy ako mi vybrali mandle. dovtedy som sa roky trápila s mandlami veľkými a zahnisanými a teraz naopak nejak bolesť nepociťujem, ale dr sa vždy čuduje, že aj uzliny zdurené, hrdlo červené a mňa to nebolí. V poriadku to ale určite nie je. tiež sa chystám na ORL,ale tam som bola aj minule, urobili ster, nič nenašli a bola som vybavená.

nelca0510
29. okt 2022

@evuska135 výter lekár robil? Tak sa nechystaj a na ORL chod,sú tam čakacie doby

evuska135
autor
29. okt 2022

@andrejka2424 mne od 12r hovoria vyberat mandle, no ja som nechcela a mam stres z takych veci ale uz vyse roka sa mi opakovane vracia bolest hrdla, chvilku prejde a po studenej vode to mam spat 🙈
Mne robila tiez ster dr a negativny a hrdlo cervene, takze orl je dalsia zastavka,len teraz ma to tak chytilo ze som vybrala 10dni atb bolest presla a neviem co som dala chladnejsie a nehorazne ma rozbolelo hrdloa uz ani neviem co si dat aby to aspon trocha preslo

evuska135
autor
29. okt 2022

@nelca0510 lekar mi robil vyter predtym a bol negativny.
Chvilku cez leto sa to dalo no teraz po viroze ktoru mi donieslo dieta domov to je hruza. U nas sa to celkom da necaka sa nejako extra dlho

deadlylucy
Odpoveď bola odstránená
Zobraz