Chrípka a slabosť

eliianka
3. okt 2024

ahojte baby,potrebovala by som ppradit,uz treti den mam chripku,boli ma strasne hrdlo no len tento vecer som ostala taka slaba ze som chytila doslova zachvat placu a prosila som ze nech to uz prestane,pisala som priatelovi a ten mi povedal ze to je na pohotovost,citim sa strasne zubozena a slaba,chcela by som sa opytat ci ma neposlu do **** z pohotovosti ak im tam pridem len s chripkou,ale s tym ze som taka slaba ze nevladzem,teplotu nemam.

jaass
3. okt 2024

@eliianka keď pôjdeš, nič tým nepokaziš. A radšej ísť ako neísť a v noci prestať dýchať alebo čokoľvek. Ale to je môj názor

dzulli1980
3. okt 2024

Pri chrípke je to celkom bežné ... moja dcéra bola ako handrová bábika 5 dní, všetko ju bolelo, nevládala ani chodiť , len ležala ... zbytočne pôjdeš na pohotovosť, netreba zas hneď hysterčiť.
@eliianka

jaass
3. okt 2024

@dzulli1980 no ale nepoznáš stav autorky, ja som takto prestala dýchať v noci a sanitka ma brala a lezala som 3 dni napojená vieš… čiže záleží podľa stavu

dzulli1980
3. okt 2024

@jaass Veď nepíše, že má problémy s dýchaním ... len, že je slabá ... a to je pri chrípke úplne bežné.

eliianka
autor
3. okt 2024

@dzulli1980 ja nehystercim,len mi je naozaj naozaj nanic.. som zubozena

deti95060810
3. okt 2024

@eliianka je v noci pohotovosť? sa mi zdá že len urgent v nemocnici - odtiaľ ťa vypoklonkujú.

aurinia
3. okt 2024

@eliianka mne vzdy pomohol paralen, na to citronovy teply čaj, do županu a vypotit sa... Po každom poteni mi bolo lepsie

ina2405
Včera o 04:51

@jaass nemá problém s dýchaním, toto nie je stav na pohotovosť, tam sa jej sedením niekoľko hodín zázračne nepolepší. Ani ju neuložia na oddelenie. Spustia jej infúziu s C, čo by mala normálne vypiť doma ako čaj s citrónom. Pohotovosti sú preplnené, lebo "pre istotu" a "čo ak". Je to namieste pri malých deťoch a tehotných, ale ona vie zhodnotiť stav a ak nie je dýchavičná, nemá bolesť na hrudníku, ani 40ky teploty 5 dní vkuse, nie je dôvod. Virózy sú typické slabosťou. A už keď, nech ide ráno k lekárovi normálnemu.