Chrápanie

11. máj 2024

Dievcata 🤦🤦 to sa neda vydrzat.. Furt riesim chrapanie. Zlomil nos a odvtedy kazdu noc myslim na to, ze toho chlapa normalne tresnem po tom nose znova 🙈🙈 a on to nechce riesit. Ja som uz spala aj so stuplami v usiach, no tie vibracie, to zas nespim... A inu miestnost na spanie nemame, jedine balkon... Co s tym chlapom? Tou lopatou po nose zas?

deti95060810
11. máj 2024

áno... a potom rýchlo na ten balkón s ním. 😝

stellarstar
11. máj 2024

Obývačka?

ns994
11. máj 2024

Nech ide do obyvacky bud on alebo ty. Nes skusi psst na chrapanie. Vraj to niektorym funguje 🤷‍♀️
Pripadne orl ? Ked mal zlomeny nos. Ci sa mu to tam dobre zrastlo. Nema vykriveny ?

madielilly
12. máj 2024

Skus ho poslat na kvalitnu rhino kliniku aby zistili dovod chrapania. Aj na napriklad obcas v noci chrapem a je to dovod ze mam upchaty nos a ja osobne neviem dychat cez usta. Preto to chrapanie.Ale mozem si za to sama.Ja som si to spôsobila zavislostou na Nasivin kvapky.Mam rozozratu prepazku aj dutiny.Polovicka to chape a tak jej nic ine neostava len ti nejak strpiet....A mam svoju polovicu taku uzasnu,ktora ma miluje,ze to chape a strpi to nez by mal v noci odist odomna prec z postele

isis234
13. máj 2024

V lekárni kúp kvapky proti chrápaniu. Pár kvapiek na vankúš. Veľmi dávno o tom bol článok, aj reklama v telke.