Chorobná únava pred menzesom

majuska1515
4. jan 2019

Ahojte baby, chcem sa opytat ci to niektora mate tak par dni pred ms ? Ja umieram, padam z noh kam sadnem tam spim, pada mi hlava, velakrat niesom schopna ist ani do prace a musim si vziat volno, a ked mam volno potom zas nesom schopna nic urobit doma...chodim s tym aj k lekarom ale nepomahaju ziadne vitaminy lieky vyzivove doplnky nic...som chronicky unavena a prejde to az par dni po zacati menstruacie. Poradte co s tym? Je to hrozne. Byt tyzden z mesiaca mimo kvoli obycajnej unave...

monikafeliz
4. jan 2019

Na mňa keď niečo lezie, alebo nie som v poriadku, či po fyzickej, alebo psychickej stránke, idem si kúpiť niečo do predajne kde majú výrobky od Energy. Majú všeliaké detoxikačné kvapky (bylinné), vitamíny, "životabudiče",.... neviem či to poznáš. Čo mám známych vždy si tam našli niečo čo práve potrebovali a pomohlo im to. Len treba ísť do tej predajne, oni už vedia dobre poradiť

monikafeliz
4. jan 2019

alebo vlastne majú aj internetovú stránku, len neviem či sa to dá odtial objednať. Ale najlepšie je sa poradiť priamo u nich, čo odporučia

simsalabim
4. jan 2019

@majuska1515 ja som citila posledny rok extremnu unavu a zaroven nespavost cca 5 dni pred menzesom. Unava je uplne paralyzujuca, stalo ma to vela sil fungovat ( dovolenku ma nepadlo si brat, lebo ju len tak lahko nedostanem, ale zvazovala som PN). Vecer som bola uz o 8 v posteli. Skusala som vselico, ale najviac mi pomohol vitamin B6. Prvy mesiac som ho uzivala vo vysokej davke 60mg a teraz uz len tak, ako pisu v letaku, 20mg denne. Velmi mi zlepsil kvalitu spanku aj pridal energiu.

prechadzka
4. jan 2019

@majuska1515 ahoj ja mam presne toto .Vzdy pred ms jak zombik titalna hnava v praci nevladzem.Kruhy pod ocami a len spat.Ale az tak strasne ze mi je az zle .Podla mna to nieje normalne

prechadzka
4. jan 2019

@simsalabim ahoj skusim aj ja.dakujem.za radu.Ja to teraz prezivam

jarabica123
24. júl 2023

@majuska1515
@prechadzka
@prechadzka
@simsalabim
@monikafeliz dievčatá , ja prežívam momentálne to isté, sledujem to už tretí mesiac pár dní pred MS ,ta únava je neskutočná 😢neviem fungovať v práci ,hlava mi padá, to je niečo strašné , zabralo vám niečo prosím ?

elizabetkamelissa
5. mar 2024

@prechadzka čaute baby to iste u mna chodí ako.matoha