Chlpy na tvári u ženy

24. nov 2021

Mám veľmi výrazne chlpy na tvari - nad hornou perou, bokombrwdy a vlastne všade. Nie sú to také tie jemne, ale dosť vidietlne, už si to aj iný ľudia všimli. Neviem čo sa s tým robiť. Holiť sa to ževraj nemá a trhať to je naozaj právne, a za deň 2 ich je zas vidieť... A na líci kde ich je veľa sa to ani nedá

pribinak
24. nov 2021

Smer endokrinológia. Druha vec, že ľudia a tmavými vlasami majú prirodzene výraznejšie ochlpenie

didi2102
24. nov 2021

Ja mám tiež tmavšie chĺpky nad perou a na brade na jednom mieste tiež,gólom sito ziletkou normálne už cez 10rokov,cca 1-2x do týždňa,taká bleskovka

bajka16
24. nov 2021

Ono každý človek má všade chlpi. Niekto viditeľné niekto vôbec. Toto by som kľudne riešila u kozmetičky pravidelná depilácia alebo existuje aj trvalé odstránenie

lija22
24. nov 2021

philips lumea. je tu milion ten. zainvestuj a osvetluj. funguje to. nemas za co

nika82
24. nov 2021

trham pinzetou a urcite niesu umna za dva dni zase vidiet trham 2x mesacne

autor
24. nov 2021

@didi2102 lenže ja s mojou rychlostoubrwstenia chlpov by som to musela holiť každý deň asi, keď ich trgamntak za 2-3 dní to je späť

srferreira
24. nov 2021

Ja si prejdem hornu peru a bradu ziletkou ked ma napadne v sprche, tak 1-2x tyzdenne a mam pokoj. Aj pomenej zacali rast 🤷‍♀️

janetinka27
25. nov 2021

ja si trham obocie kazdy den, aj nad perou aj na brade a vzdy sa nieco najde, co tam ostane. voskove pasiky mne nepomahaju, lebo chlpky su pevne a velmi hlboko. na endokrinologii mam vsetko OK. byvala spoluziacka mala aj bokombrady, ona bola taky spanielsky typ. viem, ze po VS isla na laser, ked si nasetrila. vraj jej to pomohlo, ale isla viackrat. ja som ju uz odvtedy nazivo nevidela, ale v telefone to spomenula. ale tu lumeu by som zvazila aj ja.

stanulienkat
25. nov 2021

Laser

adela94
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stanulienkat
25. nov 2021

@adela94 laser vam urobia v dermatolog. centre. Respektive skuste pogooglit Philips Lumea, alebo sa popytajte bab na Mk, co ho maju. Pochvaluju si to.

adela94
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ninusa221
25. nov 2021