Chlap bez vlasov

daniela2202
6. dec 2021

Čaute žienky, môj známy nemá vlasy, mal do 30r., potom odchádzali - hore nič , len na bokoch. Holí to dohola. Stále na hlave šiltovka. Veľmi sa tým trápi. Hovorím mu, nech sa pozrie okolo seba, koľko chlapov nemá vlasy.... Chcel by skúsiť tetovanie, aspoň hore, nech tá hlava nie je ako koleno. Nemáte takého známeho, čo s tým má skúsenosť? Ďakujem za odpoveď

naobedbuduspagety
6. dec 2021

@daniela2202 to tetovanie vyzerá príšerne starkej muž to má, je to smiešne , mal by sa s tým zmieriť, ak nechce nosiť "smädného mnícha" nech si to holí celé, ako doteraz. Môj to tak robí, tiež mu vlasy vypadali. Nie je to hanba, podľa mňa to na mužoch vyzerá dobre

anjelicek26
6. dec 2021

Transplantacia vlasov je tiez moznost, len je to financne narocnejsie, ked ho to ale fakt trapi... tetovanie som uz videla, vyzera to fakt zle.

lopka1313
6. dec 2021

Praveze holohlavy chlap vyzera super. A este s bradou, ako je to teraz v mode, ale kludne aj bez. Nech sa tym skusi netrapit a normalne nech holi dohola nadalej. Vyzera to skvelo a poznam fakt vela chlapov, co su s hlavou 'ako koleno' presne preto. Inak, asi nie som jedina, ktorej pride akekolvek 'maskovanie' skor trapne, ako efektne...

aurorastone
6. dec 2021

Ježiš zjavne netuší koľko žien považuje holohlavych chlapov za sexy 😁🤭

1mata
6. dec 2021

@daniela2202 tetovanie a tetovane akoze vlasy su des 😬
Radsej si nasetrit na transplantaciu, alebo sa s tym zmierit. Bohuzial niekedy aj tie transplantovane vlasy vedia vo velkom mnozstve vypadnut

ivik4
6. dec 2021

Bohuzial ak ho to trapi, nech porozmysla nad transplantaciou . Ono vela zalezi ako muz s holou hlavou vyzera,moj by napriklad vyzeral priserne . A ked vidim ze miesto vlasov na hlave ma chlap vlasy na brade ako kompenzaciu ...👀

terezka1947
6. dec 2021

@daniela2202 no,pravdepodobne nie je lubeny. Keby bol,síce vlasy by ho trápili,ale priorita by to nebola.

daniela2202
autor
6. dec 2021

@naobedbuduspagety ok, aj ja mu hovorím, že je to normálne. A toto mu dám prečítať, že je to škaredé tetovať

daniela2202
autor
6. dec 2021

@aurorastone výborne 👍

basska_b
6. dec 2021

@daniela2202 Môj kamoš tiež má holú hlavu a podľa mňa je to pekné. Teda jedine že by mal nejaký zvláštny tvar lebky, tam to nevyzerá dobre. Hlavne žiadne tetovanie, veď to je nechutné, na hlave 😨

popa86
6. dec 2021

Pre mňa môže byť chlap aj holohlavý… dôležitejšie je, aký je človek a partner.

marcellka32
6. dec 2021

Holohlaví chlapi sú pre niektore ženy príťažliví, vie s tým v pohode žiť, áno, dajú sa tetovať, ale je to neprirodzene, horšie keď niečo také trápi ženu (žijem s alopeciou zatiaľ na temene hlavy, ale v starobe ma čaká parochňa)

thereisabear
6. dec 2021

Neviem, či cvičí, ak nie, nech začne. Mohol by pri tom dohnať sebavedomie 🙂 Holohlavý nie je vôbec problém, väčší problém je, že má z toho komplexy.

katie253
6. dec 2021

@daniela2202 môj manžel mal tiež holú hlavu už pred 30. A je sexi, veľmi sexi pre mňa....
S vlasmi si ho neviem predstaviť, keďže sme sa spoznali keď sme mali 30.

upsilon
7. dec 2021

aj ja mam znameho, ktoremu sa zacali robit kutiky. Tak si jedneho dna vyholil hlavu dohola. Prve dni sa citil cudne a mal pocit, ze po nom kazdy na ulici zazera. Uz su to roky, rychlo si zvykol a poveadla by som, ze mu to pristane 🙂

afterdark
26. máj 2024

Venujem sa mikropigmentácii vlasov u mužov aj u žien, prirodzený a svieži vzhľad. Nech sa páči pozrieť na web: www.tetovanie-vlasov.sk