Chladný pocit v hrudníku pri nádychu

mimanr
23. jún 2021

Zhruba pred 10 dnami som ochorela. Nadcha, bolest hrdla, unava, stazene dychanie. Dostala som atb do nosa, likey na vykasliavanie a atb azithromycin, keby sa to zhorsilo. Po 4 dnoch som dost chrcala, tazoba na prieduskach, az bolest, nasadila som. Bola som unavena velmi, dost som spala(nikdy chora nespim). Ag test negat. Po atb poct na hrudi lepsi, cistejsi, ale zacali ma boliet svaly, zaludok a taky cudny pocit pri dychani, pri nadychu aj vydychu tlak v plucach, najma smerom. hore, az ku klucnym kostiam. Absolvovala som krv aj rtb, vsetko negat. Dostala som lieky na uvolnenie svalstva. Som trochu zahlienena a a ori dychani mam taky cudny pocit, akoby som zjedla mentolku, chladi ma od hrdla po hrudnu kost, asi pred 2 dnami ma tam palilo, akoby som tam mala termofor. Vraj psychika, ale mne sa to nezda... moze to byt tymi atb? Stretli ste sa s tym? Necitim sa fit😔

michaelam2
23. jún 2021

ahoj, bola si len na antigene? ako dlho už beries antibiotika?

mimanr
autor
24. jún 2021

@michaelam2 len antigen, mudr ma neposlala inam. nehoruckovala som. atb som dobrala v piatok, boli to tie 3 dnove s dlhodobym ucinkom

michaelam2
24. jún 2021

@mimanr pýtam sa preto lebo antigen ani mne ani pritelovi neukazala ze sme pozitivni a boli sme ...a to dychanie by tak celkom na to sedelo, ak bezne takto chora nezvyknes byt (to striedanie pocitu chladu a tepla v hrudniku som mala pri covide aj ja, bol to velmi zvlastny pocit, nikdy som nic take necitila) ....co sa tyka tych antibiotik tak tiez som mala pri inej chorobe tieto iste trojdnove a nic mi to nepomohlo, vyliecila som sa az ked mi dali ine a 10-dnove...ak ti je stale zle, chod znovu za doktorkou, nech ti spravi aj vytery...mne napriklad zistili streptokoka z vyteru hrdla a to som s hrdlom nemala ziadny problem, len mi bolo zle, bola som velmi slaba, unavena, zle sa mi dychalo

flybynka
13. jan 2022

Dobrý deň, čo Vám prosím pomohlo na ten mentolový pocit? Mám tiež niečo podobné... Vďaka

mimanr
autor
14. jan 2022

@flybynka nic, nakoniec to odislo