Chcem schudnúť - čo mi naozaj pomôže?

aalzbetkaa
30. dec 2019

Ahojte baby... Od nového roka chcem schudnúť.. Mam 173 cm a 102 kg.. Mam priateľa ale chcem aj nejako vyzerať.. Keď som sa doma Pýtala ze na koľko kg vyzerám typli cca 85... Prosím vás, ktoré máte skúsenosti... S nejakymi detoxami? Alebo sú to bludy a len vynechať sladké a napr. Pečivo plus nejaké to cvičenie... Prosím vás nenadavajte mi za váhu... Niekedy nezjem sladké aj týždeň dva ale keď mam chuť tak zjem pol. Čokolády... Môžte napísať aj ss.... Ďakujem. Pekne

viera
30. dec 2019

@aalzbetkaa 😂Ja niekedy zjem aj 2cokolady za sebou🙂...

basullinka
30. dec 2019

@aalzbetkaa je super, ze chces nieco zo sebou robit. Ja mam nastudovane vela o vyzive a vsetky detoxy a diety su na figu, schudnes ale ked sa vratis naspat k normalnemu stravovaniu, tak priberies vsetko naspat este aj s bonusom. Radim ti, zacni si kontrolovat denny pitny rezim, zaklad aspon 2 l cistej vody a nesladenych bylinkovych cajov. Spoznas na svojom moci, idealne je slabozlty az priehladny. Ale nie uplne ako voda, to tiez nie je na oblicky dobre. Dalej je to pravidelne papanie, ak chces vediet ako si na tom stiahni si kaloricke tabulky a jedlo si zapisuj. Ale zaklad su 3 velke jedla za den. Ranajky, obed, vecera a ak potrebujes 2 snacky - desiata, olovrant. Pecivo vymen za celozrnne, obmedz ho, ale nemusis vylucit ryzu, zemiak, pecivo uplne. Snaz sa ho prijimat v mensom mnozstve. Ak chces schudnut, radia, ze polovica porcie by mala byt zelenina. Vyluc rafinovany cukor, alkohol, obmedz solenie udeniny, vselijake susienky , chipsy. Zacni sa hybat, cvicit. Od januara zacina vo fitshakeri vyzva na schudnutie. Ak chces kukni na nete, su to 30 min videa na kazdy den na nete, mozes cvicit doma. 6 dni v tyzdni sa cvici, v nedelu je stravovacie video

aalzbetkaa
autor
30. dec 2019

@basullinka ďakujem za odpisanie 🙂

basullinka
30. dec 2019

@aalzbetkaa drzim palce. Hlavvne si nastav hlavu, ze to chce trpezlivost a cas. Ak nemas spravne nastavenu psychiku, je to na figu

aleshka_supermama
30. dec 2019

@aalzbetkaa keď som začala chudnúť mala som 115kg 🤦‍♀️ schudla som 27kg chcela som pokračovať no som zase tehotná tak pekne budúce leto pokračujem.

kitycat
30. dec 2019

neviem odkial si ja som davno chodila do Kompliment-u (v BA) cvicit, konzultovat, merat. Schudla som krasne ze som mala medzeru medzu stehnami. 🙂 Za tie prachy to stalo

Potom som sa vratila k nezdravemu a teraz zase chudnem. Ano je to ako ti pisu, cize bez priloh, cukru, vacsiny peciva a alkoholu. Ja ale mam rada k tomu na zaciatok aj nejake vysvetlenie nie len pocuvat video, na ktore sa neviem sustredit :(

aalzbetkaa
autor
31. dec 2019

@aleshka_supermama a ako sa ti podarilo schudnúť? Mala si aj nejakého poradcu alebo sama si?

aalzbetkaa
autor
31. dec 2019

@kitycat ja som z Oravy

asia83
31. dec 2019

@aalzbetkaa Vynechať sladké, príliš mastné, biele pečivo. Zmenšiť porcie, po piatej nejesť. Dvakrát týždenne po hodine robiť nejaký pohyb, ktorý vás baví (aerobik, beh, tanec, fitko...).

zuzubb007
31. dec 2019

Všetko je to hlavne o strave a prijme kalórií a dva-trikrat si zacvičiť za tyzden a vaha pôjde rýchlo dole hlavne pravidelne a zdravo jesť 80% úspechu, hlavne si to treba v hlavičke zriadiť ináč to nebude fungovat

kitycat
31. dec 2019

@asia83 nejest po piatej je ta najvacia konina ak ide spat o 22 a neskor bude mysliet dalsich 5 hodin na jedlo potom to nevydrzi a zje na co pride :D

basullinka
31. dec 2019

@kitycat suhlas. Posledne jedlo 2- 3 hod pred spankom, inak hrozi vlci hlad rano

aleshka_supermama
31. dec 2019

@aalzbetkaa sama nemala som trénera chodila som do fitka 3x 4x do týždňa večer keď mala zaspala. Vynechala som sladkosti sladké vody a pečivo. Pečivo nejem ani teraz pijem už rok pomaly čistú vodu. Chce to silnú vôľu a disciplínu inak to nepôjde.

asia83
31. dec 2019

@kitycat Ja po piatej nejem. Ovocie si niekedy dám, ale fruktózu telo ľahšie spáli. Treba mať pevnú vôľu. 😉 Inak mimochodom, hlad je prezlečený smäd.

kitycat
31. dec 2019

@asia83 vymen ovocie za zeleninu tam fruktoza nie je 🙂