Chcem reklamovať operačný zákrok rhinoplastiku a chcem späť peniaze.

heybeeb
11. okt 2019

Prajem pekný dník.
Chcela by som sa poradiť, pred 11-tími mesiacmi som bola na rhinoplastike nosa v KE a vôbec nie som spokojná. Doktorka mi nos urobila úplne iný (chcela som úzky a definivanú ostrú špičku) namiesto toho mám široký nos s “guľkou” ako špičkou a ako čerešnička na torte mi nos ide do strany a je vykrivený. Vravela som to doktorke už na trojmesačnej prehliadke a ona sa hrala, že nič nevidí a povedala “Veď máte presne to, čo ste chceli”. Vtedy som nevedela či sa smiať alebo plakať. A ešte k tomu dodala, že jej nemám ukazovať fotografie herečiek (ukázala som jej modelku tiež po plastike nosa)...

Nos si chcem reklamovať (teda, skôr vrátiť späť peniaze), pretože určite nechcem ísť na druhú operáciu k tej istej doktorke, ale neviem či má niekto s kompenzáciou skúsenosti. Je možné vrátiť plnú sumu?
Na Dr.Kováča som počula len dobré ohlasy, ale nikde na internete nemôžem nájsť cenník za kompletnú plastiku nosa.

Poradíte mi?

katarinka89
11. okt 2019

@heybeeb Prečo si sa unahlila a nevenoval radšej viacej času hľadania toho najlepsieho? Je to na celý zivot

bale1rinka
12. okt 2019

@heybeeb daj sem fotku pred a potom...