Chcem pribrať. Ak na to?

leaaa222
19. máj 2015

Dobrý deň žienky, tiež máte niektorá tento problém? Ak hej, poznáte nejaké tipy či triky ako na to? Prepchávať jedlom sa môžem koľko chcem a na váhe ručička vôbec nestúpa:( neviete o nejakých doplnkoch výživy alebo produktoch, po ktorom sa priberá jedna radosť? Za vaše odpovede veľmi pekne ďakujem🙂)

blondkvetinka
19. máj 2015

Božinku, ako ti len závidím 🙂

bonaqa2013
19. máj 2015

Daj si predpísať NUTRIDRINKY. Tak z toho sa priberá.....

loliki
19. máj 2015

Štítnu žlazu máš v poriadku? Treba dať vyšetriť.

nikaella
19. máj 2015

Pripajam sa... Zenyy nezavidte. Ani netusite aky to je zly pocit. Kazdy sa hned na vas pozera ako na nejaku anorekticku ci bulimicku.

cenculinka
19. máj 2015

Nezavidim ti ☹ ja nemozem schudnut, ty nemozes pribrat, trapime sa rovnako ☹ dokopy by sme boli dokonala zenska 😀 kamos nemohol velmi dlho pribrat, niekde na nete vyguglil firmu, kde mu presne vypocitali podla zivotneho stylu, kolko by mal za den prijat kalorii, aby priberal ale aj jedol zdravo a on si potom nechal zostavit aj jedalnicek a podla toho si varil (nasiel si tetu, co mu varila, bo on nevari 😀) a k tomu cvicenie na svalstvo a pekne pomalicky zacal priberat 😉

tslobik
19. máj 2015

tiež som mala roky tento problém.....aj keď som šla z pôrodnice som mala pri výške 172 cm, 54 kg. Postupne za 3 roky na MD sa to na mňa nalepovalo a teraz mám 61 a veru že by som teraz rada trocha aj schudla....alebo aspoň nepriberala. Ale pozerám, že ty deti už máš......Tak možno to je aj vekom....Poraď sa s lekárom. Viem, že kedysi sa brali panthenolové inj. alebo B12-tkové, aj štínu žľazu si daj vyšetriť....

ajkava
19. máj 2015

Paradoxne na delenej strave sa dá aj schudnúť, aj pribrať. Metabolizmus by sa mal upraviť tak, ako treba. Skús si vygoogliť.

mon29
19. máj 2015

Prijat to.. ja tiez som utla..cely zivot len pocuvam..boze aka si chuda.. nie som chuda som stihla😂😂nikdy som sa tak necitila vzdy mi to vadilo.. ale teraz mam pomaly 30 vyzeram skvelo..kupim si na seba co chcem.. v zivote by si nepovedala ze som rodila..brusko ploche..zadok okruhly mensie prsia.. sme taketo treba to len vediet prijat.. hlavne ze si zdrava..ine neries..

evitka83
19. máj 2015

B vitamin podporuje chut do jedla... A seba som zistila, ze rychlo sa pribera z krupicovej a tych detskych kasi. Ked som bola mladsia, tiez so mohla zjest co sa do mna zmestilo a na vahe nic, ale ked som mala chvilu obdobie, ze som ficala len na tychto kasiach, lebo mi to nenormalne chutilo, za dva tyzdne mi veru boli male nohavice 😉