Cesnakový šampón - skúsenosti

jankapresov
23. sep 2018

Zienky, trapi ma nadmerne vypadavanie vlasov.Citala som ze vraj cesnakovy sampon od Farmasi je ucinny proti tomuto, mate s nim skusenosti ci fakt zabera? Vdaka

2zuzanka2
23. sep 2018

@jankapresov no za mňa jedna katastrofa i ked vlasy mi prestali mierne padať aj podrástli rýchlejšie ale kvalita vlasov išla dole,konce suché pri korienkoch mastné už na druhý deň po umytí,tazko sa mi to vymyvalo z vlasov takže ja som nebola spokojná čakala som viac

jankapresov
autor
24. sep 2018

@2zuzanka2 dakujem za skusenost, a nasli ste nejaky vyrobok s ktorym ste spokojna proti vypadavaniu vlasov?

2zuzanka2
24. sep 2018

@jankapresov áno predtým som používala dlhodobo biosil plus a bola som s ním spokojna aj teraz som s ním začala no treba tomu cas,zo skúsenosti viem že treba na to ísť z vnútra žiaden šampón ani maska nepomôžu pokiaľ sa do vlasu nedostanú vitamíny cez korienok a neposilnia ho

deniska652
24. sep 2018

Tiež používam cesnakovy sampon od farmasi a o niečo menej mi padajú vlasy ale nič extra..páči sa ni že si stačí dať malo je poriadne hustý..ale inak žiadna výrazná zmena

danielak84
24. sep 2018

Som 6 mesiacov po porode a vlasy mi padali tak ze som az plakala.Pred mesiacom som zacala uzivat tabletky z lekarne-Vlasove hnojivo a skutocne mi prestali vlasy padat a su kvalitou lepsie a rastu aj nove.Samotny sampon ti nepomoze,treba dodat vyzivu zvnutra.Cesnakovy sampon som si chcela kupit aj ja ale kadernicka ma upozornila ze sa z neho dost mastia vlasy tak som si kupila v lekarni sampon aj balzam proti padaniu vlasov.

zabka788
24. feb 2019
Používateľ zabka788 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zabka788.

vypadavanie vlasov po porode je bežne. Tiež som to takto mala. Vtedy som zmenila vlasovu kozmetiku,

gab_riella
4. mar 2019
Používateľ gab_riella je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od gab_riella.

je ten šampon naozaj dobry? Pomaha? Je ešte nejaky iny šampon, ina značka s podobny, učinkom a kde sa da kupit?

svetlanka24
14. júl 2020

Aj ja používam cesnakový šampón Farmasi ale používam k nemu aj cesnakovu masku a vlasy mam krásne vôbec sa nemastia umývam vlasy 1x do týždňa a vôbec mi ich nevysušuje

vierkainka
14. júl 2020

@2zuzanka2 súhlasím, u mňa táto značka detto

petranka_
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alexandra678
25. júl 2021

@danielak84 a to použivate šampon alebo tabletky?

vivien912
30. jan 2024

Akurat som zacala používať tento cesnakovy šampón od Farmasi 4 dni dozadu ale myslím si že moje vlasy predtým boli krajšie … tedaz sú take že keď si och umyjem všade sa mi zasekava hrebeň guče vo vlasoch a to pritom používam kvalitný kondicioner čo som mala aj predtým ale pri inom sampony a vtedy bolo všetko Ok no uvidíme … či tento Farmasi šampón neni len nejaký oj*b :D