Červené mini bodky na rukách

pupetko263
26. okt 2021
Používateľ pupetko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pupetko263.

Ahojte vedeli by ste mi poradiť na rukách mám také mini červené bodky není ich vôbec vidieť a už som si všimla že aj na nohe mám fakt to není vidieť čítala som že to môže byť oslabené cievky alebo zo slnka máte s tým skúsenosti? Ďakujem za každú odpoveď

ingrid16
26. okt 2021

To mam aj ja, tiez neviem, co to je . A celkom nahodou mam vraj oslabene cievky 🤔

ailiba
26. okt 2021

@pupetko263 nie, je to druh znamienka. Je to dedičné, neškodné. Len sa to zväčšuje. Pokiaľ viem, tak to s cievami nemá nič spoločné.

ingrid16
26. okt 2021

@ailiba ja ich mám všade, sú také malé, nezdá sa mi, žeby sa zväčšovali 🤔

ailiba
26. okt 2021

@ingrid16 môžu a nemusia sa zväčšovať, ale je to presne to o com hovorím. Aj ja ich mam a bola som u kožnej, tak som mudra😁😉

ingrid16
26. okt 2021

@ailiba tak to som rada, tiež som si myslela, že to nebude nič vážne. Chodím na hematologiu a nikdy na nepadlo sa opýtať, čo to je a teraz , keď autorka napísala, že oslabené cievy - aká náhoda , lebo presne to mám 😉

ailiba
27. okt 2021

@ingrid16 mne kožná povedala, že je to úplne neškodné... Aj to pomenovala, ale fakt si už nepamätám. Nemyslím, že to súvisí s cievami, nemám s nimi problémy... Ale to, že je to často dedičné viem, aj že ich vekom pribúda. Skor záleží od citlivosti koze.

nikus88
28. okt 2021

@pupetko263 “Vola sa to hemangiom...su to male nezhubne nadoriky....mam to aj ja, dokonca mam jeden aj v zaludku..vraj neskodne,no ked to v zaludku praskne,urobi to poriadnu skodu...ale na kozi v poho”

ailiba
28. okt 2021

@nikus88 v žalúdku? Tak to som netušila, že aj to sa dá. Inak úplne súhlasím.

nikus88
28. okt 2021

@ailiba ked to najdu v hlave,operuje sa to..mne to len nahodou nasli, ked som skoncila na pohotovosti so zaludkom a pak mi to vysvetlili...

squ1rrel
28. okt 2021

Aj ja mám cherry hemangiom 🍒 , vždy v tehotenstve sa mi vyhádžu ako hríby po daždi. Nezhubný nádor ciev. Moja dcéra má strawberry hemangiom🍓.