Červené bodky

hercegovakikusa
15. nov 2021

Ahojte baby nestretli ste sa už niektorá s tymto ?? Ak áno tak čo ste si na to davali?

majusikk
15. nov 2021

@hercegovakikusa môjmu synovi sa tak prejavuje alergia na lieky dávame ditiaden

hercegovakikusa
autor
15. nov 2021

@majusikk ďakujem a kupim ho aj bez lekarského predpisu ??

majusikk
15. nov 2021
raja95
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kittykat22
15. nov 2021

@hercegovakikusa chcela som ti napisat, kup fenistil, ale na SR je s predpisom, takze nic. V CR je na volno.

raja95
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kittykat22
15. nov 2021

@raja95 myslela som fenistil kvapky. Gel asi v predaji bude - len neviem ci to pomoze. To je na ochladenie a zneclitlivenie povrchove. A toto vypada interny problem.

hercegovakikusa
autor
15. nov 2021

@kittykat22 ja mám doma fenistilove kvapky mne sa to nerobi po jedle ale praveze ono sa to objaví hocikedy

kittykat22
15. nov 2021

@hercegovakikusa skoc k obvodnemu a doporucenie na hematologiu. Spravia ti odber a uvidis. To su petechie nie? Ako nemusi to znamenat nic vazne - ale nieco ti byt musi. Za tym bude dovod. Este ako sa ti to opakuje.

Este pozeram, ze mas novorodenca? Tehotenstvo a porod je niekedy spustacom zdrav. problemov - urcite si tam zajdi.

marianeta
15. nov 2021

Neskrabala si sa? Mne sa takéto akoby podlitinky niekedy spravia keď ma niečo intenzívne svrbí a robí sa mi to hlavne na nohách v oblasti lýtka alebo stehien..

hercegovakikusa
autor
15. nov 2021

@kittykat22 jasne zajdem ďakujem

mamkaivi
17. okt 2022

@hercegovakikusa ahoj, zistila si nieco ohladom vyrazok, prosim? Mame podobny problem Ale svrbi nas to velmi. NA DRUHY den zmiznu. Dakujem.