Ceragem lôžko - vaše osobné skúsenosti

danuella
24. feb 2015

Ahojte zvažujeme s manželom kúpu lôžka kôli zdravotným problémom ktoré máme. Je však dosť drahé a preto chcem zistiť vaše osobné skúsenosti či by ste do toho išli. Zaujímajú ma tie pozitívne ale aj negatívne. čítala som časopisy o lôžku a aj o skúsenostiach ľudí, len všetko sa mi to zdá až moc pozitívne. V´daka za každý príspevok

janulienocka
24. feb 2015

ja som to skusala na takej prezentacnej akcii, bola som na tom asi 2 krat, a teda podla mna je to riadna blbost. Hlavne za obrovske peniaze (2-3 tisic eur ak si dobre pamatam). Na prezentacii bolo 99% dochodcov, mlade hostesky ci co to boli prezentovali lozka, najskor robili rozcvicku - ktora mi pripadala skor smiesna, amaterska .. no nic, prejdem k veci ... Lozko ma sluzit na akusi masaz tela, najma chrbtice, su v nom nejake kamene, skratka nieco tvrde co sa pohybuje hore dole a masiruje telo, mna to dost tlacilo, ale ta hosteska vravela ze je to tym ze mam malo tuku a tlaci ma to, ze obeznych to prijemne masiruje .. no neviem. Akoze sla som to skusit lebo som o tom citala ze to dokaze priam zazraky, ale podla mna je to obycajna volovina, na ktorej chcu zarobit.

zuzanka7692
6. aug 2023

Je to super vec... Ma to niake joidove kamene ale to teplo je fajn. Po náprava to chrbticu lebo stavce ti to uvoľní a na hreje teplom všetky svali okolo ktoré sa uvoľnia. Nemôžeš čakať zázraky po 1 ležani ale mam 34 a po 2 lezaniach je to už cítiť.. A mužom na prostatu ten box je super. Môj otec vnoci zo 6krta chodí už len 2 3..bez srandy