Cenovo dostupný glukomer

28. sep 2021

Zdravím, nemáte tip na dobrý ale cenovo dostupný glukomer ? A bolí veľmi pichnutie ? Bojím sa že to nezvládnem, mám nizky prah bolesti, a raz keď mi brali krv z prsta som odpadla 😅.

janetinka27
28. sep 2021

ja mam gluneo lite, je obycajny, pruzky su dostupne. stoji okolo 15e, pruzky 10e.
ale su aj modernejsie, take, co sa daju sparovat s telefonom.
to pichnutie si zvyknes, treba si spravne nastavit lancetu, to pichatko. a uz potom to ani nevnimas. horsie je, ked ti pichne sestricka len tou lancetou bez vyskakovacieho pera, to vie dobnut poriadne :D

loginexistuje
28. sep 2021

Aku check active cena glukomeru cca 13 eur v baleni aj par pruzkov lancety atd balenie pruzkov 11 eur mas kablik a vies data preniest do pc

loginexistuje
28. sep 2021

a pichanie zavosi aky typ diabetu mas a ako si liecena od toho sa to od ija kolko krat treba

autor
28. sep 2021

@loginexistuje som tehotná a nebola som schopná absolvovať glukozovy test, nakoľko som to vyvracala, tak si chcem preventívne doma merať 🙂

@janetinka27 mne stačí úplne nejaký obyčajný 😁 len sa bojím že to objednam a nebudem schopná ani raz odmerať 😅

janetinka27
28. sep 2021

neboj, ja neznasam ihly, ale toto som si zvykla. vies, je to ine, ked ti to robi cudzi clovek a je to ine, ked si to robis sama. ja si picham vzdy do toho isteho prsta. urcite to nie je ani zdaleka take, ako brat krv z prsta, to musi strasne boliet. toto je len take jemne pichnutie, lebo ta lanceta vystreli, je to moment