Cemio AU!Block

26. feb 2022

Ahojte, máte niekto skúsenosť s týmito výživovými doplnkami? Mávam časté bolesti chrbtice v krížovej oblasti a hlavne v krčnej chrbtici (mám tam aj taký hrb) a mávam aj brnenie v končatinách. Celkom ma to zaujalo, videla som reklamu tak by som chcela počuť váš názor. Môžem to užívať aj bez odporúčania lekára?

inga93
26. feb 2022

polozila som tuto otazku nedavno v skupine zdravotnici, odpovede som sa nedockala, tak si tu rada pockam, mozno niekto napise 🙂

zzuzulinka
10. apr 2022

@inga93 tiež by ma zaujímalo, či má niekto skúsenosť. Mam tiež bolesti chrbtice, pravdepodobne platnička

inga93
10. apr 2022

@zzuzulinka ono je to skor na to brnenie a trpnutie, mne docasne pomohol az gabapentin, ktory je na predpis

bruna2
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bruna2
25. jún 2022

@inga93 Ahojte. Zabera. Uzivam uz treti mesiac. Mala som neskutocne bolesti so slabou reakciou na lieky, ktore som uz ani netolerovala. Isla som do toho s malou dusickou, lebo som skusila naozaj vsetko a chcela som sa vyhnut ozonu a operacii. Mojej mame zabral na karpalny tunel. Ja mam vazny stav a teraz som skoro uplne bez analgetik. A dalsie pozitivum je, ze mi uz nie je zima na nohy. Taka moja skusenost. A teraz bez bolesti cvicim sm system, lebo s tymi bolestami mi to neslo. Znizil sa mi aj pocet migrenovych zachvatov. Gabapentin mi nezabral vobec. Ale aublock treba brat dlhsie.

inga93
25. jún 2022

@bruna2 dakujem za skusenost, urcite pomoze aj inym pri rozhodovani sa 🙂

lila410
15. júl 2022

@bruna2 ahoj aké máš problémy ak sa smiem opýtať ? Ja tiež momentálne ležím s prasknutou platnickou a úlomok z platničky je tam no zatiaľ to nie je na operaciu. Chcem začať svicit aj ja SM systém no chcem si dať ešte čas na zotavenie, nechcem nič urýchliť. Kedy si začala ty ? Vieš mi prosím tá popísať tvoju situAciu ? Dakujem krásne za odpoved