Celoživotný problém - vyrážky na zadku

14. aug 2024

Ahojte baby mám celoživotný problém a to sú vyrážky na zadku, mám to tak celý život dajme tomu od puberty cca. V zime to je znesiteľnejšie ale v lete čistý masaker. Bolí to, nemôžem nosiť vykrojené plavky a hanbím sa. Muž to nikdy nekomentoval ani sme sa o tom nebavili ale však vidieť ich musel…. Prosím nájde sa tu niekto kto by s tým mal skúsenosť? Snažím sa nosiť bavlnené nohavičky ale žiadna zmena, tak isto pealingy robim, proste nič nepomáha. Rozmýšlam že zájdem za kožnou a možno mi niečo na to dá. Inak nikde na tele vyrážky nemám ani som nikdy netrepela na akné napr na tvári. Tak dik za kazďnú radu

biba_18
14. aug 2024

no, tiež to mám ale kašlem na to. keď mám taký vačší vriedok, dám si na to alpu, ale proste to mám, no…

kikappp
14. aug 2024

Skus ten krem co sa dava detom,IMAZOL krem pasta.

pstrosica
14. aug 2024

Mne sa objavia vtedy keď si dám iné nohavičky ako bavlnené, stačí na pár hodín alebo rifle a je problem...takze moja rada - len bavlnené nohavičky ja si ich aj zehlim a žiadne rifle ani nohavice nenosím len volne sukne, šaty, v chladno období bavlnené legíny pod šaty. Mne toto zaberá na 100%, nič nepoužívam žiadne krémy nič.

zuzinka888
14. aug 2024

Tak najlepsia rada aku ti mozme dat je- chod na kozne/ obvod- aj tam zvyknu nieco napisat- krem.....

isis234
14. aug 2024

Ak by sa vám dalo ísť k moru. Alebo si doma sprav kúpel s morskou solou- v DM sol z Mrtveho mora

123369
14. aug 2024

A aké peelingy si používala? Tie s tými zrniečkami ?
Skúsila by som potierať s týmto,je to úžasný pomocník na všetko 😊

sissy27
15. aug 2024

Nechapem jedno - cely zivot ta to trapi a miesto toho, aby si nakracala ku koznej, sa budes pytat na mk na nejaku zazracnu masticku 🙈
Uz si tam mala davno byt, nech ti spravi stery a nastavi liecbu.

gabika0825
15. aug 2024

Nohavičky ani nemusia byt taký problém ako to co si obliekas na ne, rifle sú asi najhoršie, najmä v tomto teple. Skôr by som išla do bavlnenej voľnej sukne, ak sa dá tak nesediet - myslím niekde na lavičke a pod., keď je dusno a teplo, skôr stáť, viackrát za deň sprcha, skúsila by som natierať sudokremom proti zapareniu, skús pripadne aj sirove mydlo, to je fajn aj na akné na tvari a odporúčajú to aj kožný lekári zväčša. Ale čo má zaráža je, že si s tým ešte u kožného nebola, ak to máš tak dlho.

majlo1234
15. aug 2024

Muz ma s tym problem, a pomahaju mu rozne tie vysusujuce gely, co pouzivaju pubertaci na tvar. Teraz ma tusim oranzovu neutrogenu. No a vetrat

ss1908
15. aug 2024

ja som bola u dvoch roznych dermatologov a nepomohli mi takze tak 🙂 mne najviac zaberal benzoyl peroxid (na sk na predpis ale da sa zohnat) , tea tree oil, AHA BHA kyseliny su fajn, a uplne topka je hibiclens/hibiscrub akurat na slovensku dost tazko zhanatelny.

Pomaha aj more a slnko. Mne sa to velmi zmiernilo po schudnuti / zmeneni stravy na lahku, no teraz jem normalne a stale to je lepsie ako byvalo.

tenty
15. aug 2024